Zbiórka Pomoc w walce o lepszy oddech - miniaturka zdjęcia

Pomoc w walce o lepszy oddech Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w walce o lepszy oddech - zdjęcie główne

Pomoc w walce o lepszy oddech

11 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioleta Goc - awatar

Wioleta Goc

Organizator zbiórki

Cześć jestem Krystian, mam 20 miesięcy i choruję na mukowiscydozę ☹️ to taka choroba która wyniszcza mój cały organizm stopniowo i systematycznie. Moja mama z tatą starają mi się pomóc abym mógł żyć jak najdłużej.
Mój dzień jest monotonny i trudny. Co dziennie od rana mama robi mi inhalację z soli 3% później wykonuje mi drenaż abym mógł pozbyć się tej wydzieliny z płuc żeby lepiej mi się oddychało. Po południu znowu mam inhalację ale tym razem z pulmozyme która rozrzedza tą wydzielinę i znowu ten drenaż który wcale nie jest przyjemny bo mnie to boli. Wieczorem też mam inhalację i drenaż. Oprócz inhalacji i drenaży moja mama musi do każdego posiłku podawać odpowiednią ilość enzymów trawiennych (kreon) muszę dostawać witaminki i sól 10% która jest bardzo nie dobra dostaję to bo bardzo dużo się pocę.
Proszę pomóż mi i moim rodzicom w zbiórce na leki , nowy inhalator abym mógł żyć jak najdłużej z moją rodzina 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
11 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wioleta Goc - awatar

Wioleta Goc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Sara Malczyńska - awatar
Sara Malczyńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij