Zbiórka Życie bez bólu - zdjęcie główne

Życie bez bólu

40 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Anioł - awatar

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Życie bez bólu

Kilka słów o Adrianku

Nasz synek ma na imię Adrian. Urodził się w 31 tygodniu ciąży, dwa i pół miesiąca przed wyznaczonym terminem. Jego życie było wielokrotnie zagrożone.

Adrian, w wyniku w wyniku wcześniejszego porodu i niedotlenienia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Życie naszego synka było poważnie zagrożone - chorował także na sepsę. Ma również za sobą trzy poważne operacje i kilka innych zabiegów usprawniających, w tym dwukrotnie podaną toksynę botulinową.

Jedyną szansą na zmniejszenie objawów choroby jest codzienna, systematyczna rehabilitacja oraz udział w turnusach rehabilitacyjnych. Jednak koszty zabiegów i takiego wyjazdu są ogromne i przekreślają Adrianowi szansę na lepsze, sprawniejsze życie.

Zdjęcie opisu zbiórki Życie bez bólu

Nasze cele

Adrian dziś jest czternastoletnim, wesołym nastolatkiem. Aby mógł funkcjonować bez bólu, potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Najlepiej, gdyby kilka razy w roku mógł wyjechać na turnus. Po takich turnusach są ogromne efekty. Adrian powinien korzystać z takiej formy rehabilitacji przynajmniej dwa razy do roku.

 •  koszt trzytygodniowej rehabilitacji, w tym 7 dni w kombinezonach, to koszt 4500 zł.

Przykurcze bardzo utrudniają Adrianowi sprawne funkcjonowanie, dlatego chcielibyśmy przeprowadzić zabiegi, które poluzują ciało naszego syna i pomogą mu w lepszym funkcjonowaniu.

 • koszt zabiegu to 5000 zł.

Każda złotówka przyczyni się do lepszej sprawności synka, lepszego funkcjonowania w dalszym życiu.

W imieniu Adriana dziękujemy za każdą wpłątę!

Zdjęcie opisu zbiórki Życie bez bólu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Anioł - awatar

  Ewelina Anioł

  12.06.2017
  12.06.2017

  Czas leci nieubłaganie szybko.Adrian kończy gimnazjum :) Od września czeka go nowe wyzwanie,nowa szkoła,nowe otoczenie i znajomi.Przez wakacje musi intensywnie pracować i ćwiczyć,aby nadal poprawiać swoją sytuację zdrowotną.
  Nadal niestety wiąże się to z dużymi kosztami.Dlatego prosimy o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na rehabilitację.Każda złotówka to dla nas bardzo dużo.I za każdą złotówkę
  DZIĘKUJEMY

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Krysia - awatar

  Krysia

  05.06.2016
  05.06.2016

  Adrian to wyjątkowy ,inteligentny chłopiec.Bardzo dużo wycierpiał w życiu,warto mu pomóc.Rodzice zrobią dla niego wszystko.Adrian,głowa do góry,jesteś wielki :)

  • Ewelina Anioł - awatar

   Ewelina Anioł - Organizator zbiórki

   19.10.2016
   19.10.2016

   Paniu Krysiu, bardzo dziękujemy za wsparcie.Za dobre słowa.Adrian uodzil się z wagą 930 g.Dla nas jest małym -wielkim człowiekiem.

40 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Anioł - awatar

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Adam Fox - awatar
Adam Fox
20
Krysia - awatar
Krysia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij