owner

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

Kilka słów o Adrianku

Nasz synek ma na imię Adrian. Urodził się w 31 tygodniu ciąży, dwa i pół miesiąca przed wyznaczonym terminem. Jego życie było wielokrotnie zagrożone.

Adrian, w wyniku w wyniku wcześniejszego porodu i niedotlenienia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Życie naszego synka było poważnie zagrożone - chorował także na sepsę. Ma również za sobą trzy poważne operacje i kilka innych zabiegów usprawniających, w tym dwukrotnie podaną toksynę botulinową.

Jedyną szansą na zmniejszenie objawów choroby jest codzienna, systematyczna rehabilitacja oraz udział w turnusach rehabilitacyjnych. Jednak koszty zabiegów i takiego wyjazdu są ogromne i przekreślają Adrianowi szansę na lepsze, sprawniejsze życie.

Photo

Nasze cele

Adrian dziś jest czternastoletnim, wesołym nastolatkiem. Aby mógł funkcjonować bez bólu, potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Najlepiej, gdyby kilka razy w roku mógł wyjechać na turnus. Po takich turnusach są ogromne efekty. Adrian powinien korzystać z takiej formy rehabilitacji przynajmniej dwa razy do roku.

 •  koszt trzytygodniowej rehabilitacji, w tym 7 dni w kombinezonach, to koszt 4500 zł.

Przykurcze bardzo utrudniają Adrianowi sprawne funkcjonowanie, dlatego chcielibyśmy przeprowadzić zabiegi, które poluzują ciało naszego syna i pomogą mu w lepszym funkcjonowaniu.

 • koszt zabiegu to 5000 zł.

Każda złotówka przyczyni się do lepszej sprawności synka, lepszego funkcjonowania w dalszym życiu.

W imieniu Adriana dziękujemy za każdą wpłątę!

Photo

Aktualności

 • Ewelina Anioł

  Ewelina Anioł

  12.06.17
  12.06.17

  Czas leci nieubłaganie szybko.Adrian kończy gimnazjum :) Od września czeka go nowe wyzwanie,nowa szkoła,nowe otoczenie i znajomi.Przez wakacje musi intensywnie pracować i ćwiczyć,aby nadal poprawiać swoją sytuację zdrowotną. Nadal niestety wiąże się to z dużymi kosztami.Dlatego prosimy o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na rehabilitację.Każda złotówka to dla nas bardzo dużo.I za każdą złotówkę DZIĘKUJEMY

Komentarze

 • Krysia

  05.06.16
  05.06.16

  Adrian to wyjątkowy ,inteligentny chłopiec.Bardzo dużo wycierpiał w życiu,warto mu pomóc.Rodzice zrobią dla niego wszystko.Adrian,głowa do góry,jesteś wielki :)

  • Ewelina Anioł

   Ewelina Anioł - Organizator zbiórki

   19.10.16
   19.10.16

   Paniu Krysiu, bardzo dziękujemy za wsparcie.Za dobre słowa.Adrian uodzil się z wagą 930 g.Dla nas jest małym -wielkim człowiekiem.

owner

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

 • Avatar Adam Fox
  20
  Adam Fox
 • Avatar Krysia
  20
  Krysia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę