owner

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

Kilka słów o Adrianku

Nasz synek ma na imię Adrian. Urodził się w 31 tygodniu ciąży, dwa i pół miesiąca przed wyznaczonym terminem. Jego życie było wielokrotnie zagrożone.

Adrian, w wyniku w wyniku wcześniejszego porodu i niedotlenienia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Życie naszego synka było poważnie zagrożone - chorował także na sepsę. Ma również za sobą trzy poważne operacje i kilka innych zabiegów usprawniających, w tym dwukrotnie podaną toksynę botulinową.

Jedyną szansą na zmniejszenie objawów choroby jest codzienna, systematyczna rehabilitacja oraz udział w turnusach rehabilitacyjnych. Jednak koszty zabiegów i takiego wyjazdu są ogromne i przekreślają Adrianowi szansę na lepsze, sprawniejsze życie.

Photo

Nasze cele

Adrian dziś jest czternastoletnim, wesołym nastolatkiem. Aby mógł funkcjonować bez bólu, potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Najlepiej, gdyby kilka razy w roku mógł wyjechać na turnus. Po takich turnusach są ogromne efekty. Adrian powinien korzystać z takiej formy rehabilitacji przynajmniej dwa razy do roku.

 •  koszt trzytygodniowej rehabilitacji, w tym 7 dni w kombinezonach, to koszt 4500 zł.

Przykurcze bardzo utrudniają Adrianowi sprawne funkcjonowanie, dlatego chcielibyśmy przeprowadzić zabiegi, które poluzują ciało naszego syna i pomogą mu w lepszym funkcjonowaniu.

 • koszt zabiegu to 5000 zł.

Każda złotówka przyczyni się do lepszej sprawności synka, lepszego funkcjonowania w dalszym życiu.

W imieniu Adriana dziękujemy za każdą wpłątę!

Photo

Aktualności

 • Ewelina Anioł

  Ewelina Anioł

  24.05.17
  24.05.17

  Witajcie kochani.Co u nas się dzieje? No cóż,Adrian wytrwale ćwiczy i korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych.Niestety,jest już w takim wieku,że nie ma powalających postępów,niemniej jednak bez kosztownej rehabilitacji powrócą przykurcze,a staramy się bardzo tego unikać. Sprawiają one ogromny ból.Mimo intensywnych ćwiczeń nie da się uniknąć bólu do końca.Po ciężkich dniach w szkole Adrian jest bardzo zmęczony.Napinają mu się plecy i niestety bez masaży rozluźniających się nie obędzie.Bez tego nie jest w stanie funkcjonować. W wakacje czeka nas jeszcze więcej ćwiczeń,których koszt wzrasta z dnia na dzień.Dlatego nadal prosimy o wsparcie dla naszego syna.Za wszystkie wpłaty dziękujemy.

  Photo

Komentarze

 • Krysia

  05.06.16
  05.06.16

  Adrian to wyjątkowy ,inteligentny chłopiec.Bardzo dużo wycierpiał w życiu,warto mu pomóc.Rodzice zrobią dla niego wszystko.Adrian,głowa do góry,jesteś wielki :)

  • Ewelina Anioł

   Ewelina Anioł - Organizator zbiórki

   19.10.16
   19.10.16

   Paniu Krysiu, bardzo dziękujemy za wsparcie.Za dobre słowa.Adrian uodzil się z wagą 930 g.Dla nas jest małym -wielkim człowiekiem.

owner

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

 • Avatar Adam Fox
  20
  Adam Fox
 • Avatar Krysia
  20
  Krysia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę