Zbiórka Życie bez bólu - zdjęcie główne

Życie bez bólu

40 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Anioł - awatar

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Życie bez bólu

Kilka słów o Adrianku

Nasz synek ma na imię Adrian. Urodził się w 31 tygodniu ciąży, dwa i pół miesiąca przed wyznaczonym terminem. Jego życie było wielokrotnie zagrożone.

Adrian, w wyniku w wyniku wcześniejszego porodu i niedotlenienia choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Życie naszego synka było poważnie zagrożone - chorował także na sepsę. Ma również za sobą trzy poważne operacje i kilka innych zabiegów usprawniających, w tym dwukrotnie podaną toksynę botulinową.

Jedyną szansą na zmniejszenie objawów choroby jest codzienna, systematyczna rehabilitacja oraz udział w turnusach rehabilitacyjnych. Jednak koszty zabiegów i takiego wyjazdu są ogromne i przekreślają Adrianowi szansę na lepsze, sprawniejsze życie.

Zdjęcie opisu zbiórki Życie bez bólu

Nasze cele

Adrian dziś jest czternastoletnim, wesołym nastolatkiem. Aby mógł funkcjonować bez bólu, potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Najlepiej, gdyby kilka razy w roku mógł wyjechać na turnus. Po takich turnusach są ogromne efekty. Adrian powinien korzystać z takiej formy rehabilitacji przynajmniej dwa razy do roku.

 •  koszt trzytygodniowej rehabilitacji, w tym 7 dni w kombinezonach, to koszt 4500 zł.

Przykurcze bardzo utrudniają Adrianowi sprawne funkcjonowanie, dlatego chcielibyśmy przeprowadzić zabiegi, które poluzują ciało naszego syna i pomogą mu w lepszym funkcjonowaniu.

 • koszt zabiegu to 5000 zł.

Każda złotówka przyczyni się do lepszej sprawności synka, lepszego funkcjonowania w dalszym życiu.

W imieniu Adriana dziękujemy za każdą wpłątę!

Zdjęcie opisu zbiórki Życie bez bólu

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Anioł - awatar

  Ewelina Anioł

  12.06.2017
  12.06.2017

  Czas leci nieubłaganie szybko.Adrian kończy gimnazjum :) Od września czeka go nowe wyzwanie,nowa szkoła,nowe otoczenie i znajomi.Przez wakacje musi intensywnie pracować i ćwiczyć,aby nadal poprawiać swoją sytuację zdrowotną.
  Nadal niestety wiąże się to z dużymi kosztami.Dlatego prosimy o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na rehabilitację.Każda złotówka to dla nas bardzo dużo.I za każdą złotówkę
  DZIĘKUJEMY

Komentarze


 • Krysia - awatar

  Krysia

  05.06.2016
  05.06.2016

  Adrian to wyjątkowy ,inteligentny chłopiec.Bardzo dużo wycierpiał w życiu,warto mu pomóc.Rodzice zrobią dla niego wszystko.Adrian,głowa do góry,jesteś wielki :)

  • Ewelina Anioł - awatar

   Ewelina Anioł - Organizator zbiórki

   19.10.2016
   19.10.2016

   Paniu Krysiu, bardzo dziękujemy za wsparcie.Za dobre słowa.Adrian uodzil się z wagą 930 g.Dla nas jest małym -wielkim człowiekiem.

40 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Anioł - awatar

Ewelina Anioł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Adam Fox - awatar
Adam Fox
20
Krysia - awatar
Krysia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij