Zbiórka Na leczenie Adriana - miniaturka zdjęcia

Na leczenie Adriana

Zbiórka Na leczenie Adriana - zdjęcie główne

Na leczenie Adriana

1 217 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Jadwiga Włodarczyk - awatar

Jadwiga Włodarczyk

Organizator zbiórki

Ciężko jest prosić o pomoc zwłaszcza obcych ale czasami człowiek dochodzi do muru i wie że sam go nie przebije, zwłaszcza gdy problemy są dwa, ale do rzeczy. 

Adrian od zawsze był nerwowy, w ciągu sekundy z uśmiechniętego chłopca z błachych powodów zmieniał się w płaczące i krzyczące dziecko a takich chwil było nawet i parę jednego dnia, nie raz słyszałam że jest rozpieszczony, długo w to wierzyłam bo dla dzieci uchyliłabym nieba, dopiero w przedszkolu pani uzmysłowiła mi że to poważniejsze niż nam się wydaje. 

To był początek chodzenia od specialisty do specialisty, w każdym gabinecie słyszeliśmy że na diagnozę trzeba czasu a jedyne co otrzymywaliśmy to przypuszczenia ewentualne opinie które nic nie wnosiły bo szkoła do której go zapisałam uznawała go jako zdrowego. 

Każde wyjście do szkoły Adriana okupione były moim wielkim stresem czy dziś wszystko będzie ok, bo wystarczyła błachostka a Adrian miał atak złości, zamykana go wtedy żeby się wykrzyczał a ja biegłam do szkoły co sił żeby go odebrać i uspokoić. 

Po 3 latach jego edukacji znałam każdego psychologa dla dzieci w regionie, a i paru dla dorosłych bo ciągły strach o Adriana, stres związany z jego atakami złości  i problemy finansowe oraz taka normalna bezradność zaczęły mnie przerastać, córka też nie miała łatwo po tym jak szkoła wezwała karetkę która wywiozła jej brata w kaftanie na oddział w obecności wszystkich dzieci, a w domu przy ataku, złość Adriana kierowała się na nią i czasem dochodziło do niebezpiecznych sytuacji. 

Dopiero gdy Adrian miał 10 lat trafiliśmy do pani doktor która zbadała go i wystawiła diagnozę na autyzm wysokofunkcyjny , wiem że może to wydawać się dziwne ale poczułam ulgę, było wiadomo z czym walczymy i możemy przestać działać po omacku i wdrożyć terapie która nauczy go panować nad emocjami i żyć w społeczeństwie.

Drugim problemem Adriana jes szybko psujący się wzrok, ma 10lat a już nosi okulary o mocy +5 w jednym oku i +3 w drugim, po wielu badaniach okazało się że przyczyną nie jest tylko "leniwe oko" ale zbyt długie powieki Adriana i jego długie rzęsy, bez plastyki powiek żadne ćwiczenia nie pomogą 


Na co zbieramy? 

*  Na plastykę powiek dla Adriana 

*  Na tomografie głowy 

*  Na wizyty u specialistów typu psychiatra i            neurolog 


Wychowuje Adriana i jego siostrę sama, mieszkam na wynajętym mieszkaniu, a przez jego ataki złości przez te lata ciężko było zachować jakąś pracę, do tej pory pomagał mi dziadek, ale niestety dziadek w tym roku zmarł. Zostałam z tym praktycznie sama, choć teraz kiedy Adrian dostał się do szkoły specialnej mam nadzieję znalesc pracę, ale zaraz będzie termin zmiany okularów Adriana i kolejna wizyta u psychiatry a na dzień dzisiejszy z zasiłków ledwo wiąże koniec z końcem, dlatego bez ludzi dobrej woli nie dam rady i proszę o pomoc jeśli ktoś ma taką możliwość będę bardzo wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę która przybliży nas do celu 

Chce by Adrian kiedy dorośnie odnalazł się w społeczeństwie i umiał panować nad emocjami z dobrym wzrokiem 


Choć jeśli ktoś zna dobrych specialistów typu psychiatra psycholog neurolog i okulista na terenie Śląska proszę o informację na maila [email protected] i taka pomoc też będzie bardzo ważna i za każdą serdecznie dziękuję


Mama Adriana 

Jadwiga Włodarczyk 


EDIT: Zmniejszyliśmy zbiórkę ponieważ szkoła Adriana super radzi sobie z jego terapią i nie ma sensu płacić i chodzić już tak często do poradni , teraz tylko kontrolnie po lekarstwa do pani doktor, za każdą najdrobniejszą złotówkę serdecznie dziękuję :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jadwiga Włodarczyk - awatar

  Jadwiga Włodarczyk

  04.09.19
  04.09.19

  Dzięki waszym wpłatom wczoraj byliśmy na wizycie u doktor Maj, potwierdziła diagnozę i dała lekarstwa, teraz czekamy na wizytę u okulisty

Komentarze


 • Marcin Jęczmień - awatar

  Marcin Jęczmień

  10.09.19
  10.09.19

  Trzymam kciuki pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.08.19
  19.08.19

  Trzymam kciuki za Adrianka i życzę zdrówka!!!

1 217 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Jadwiga Włodarczyk - awatar

Jadwiga Włodarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Ewa Banaś - awatar
Ewa Banaś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iga:) - awatar
Iga:)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Trzymam kciuki! :) - awatar
Trzymam kciuki! :)
50
Karolina Kostera - awatar
Karolina Kostera
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij