Zbiórka Czynimy Dobro Adrian Nowakowski - zdjęcie główne

Czynimy Dobro Adrian Nowakowski

2 547 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Szwa Gier - awatar

Szwa Gier

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim.

Chciałbym Wam przedstawić pewnego fajnego człowieka. Jest nim 28 letni Adrian Nowakowski. Mieszkaniec Szczecina.

Adrian potrzebuje pomocy finansowej, by móc korzystać z rehabilitacji…

…ale od początku…

Adrian urodził się w szczęśliwej, kochającej rodzinie. Jego dzieciństwo było pełne zabawy, miłości i troski rodziców. Rozwijał się prawidłowo ba, nawet ponad przeciętnie ponieważ doskonale umiał czytać mimo swojego wieku. Uwielbiał grać w piłkę nożną z kolegami.

Sielanka trwała do roku 2000. Wtedy to właśnie Adrian wracał od kolegi do domu… Ośmiolatek wbiegł pod koła samochodu… Karetka, szpital, godziny niepewności, rodzice pod salą operacyjną. Adrian bardzo długo ze szpitala nie wyszedł… Kilka miesięcy smacznie spał w śpiączce farmakologicznej. Po decyzji lekarzy o wybudzeniu okazało się, że Adrian doznał bardzo rozległych obrażeń czaszkowo-mózgowych, wraz z niedowładem czterokończynowym.

Rodzina się nie poddawała, robiła wszystko by pokonać chorobę. Na wszystko jednak potrzeba finansów. Rodzina oddała wszystko co miała, aby pomóc swojemu synowi. Finanse się skończyły.

Adrian jest wielkim fanem Szczecińskiego klubu piłkarskiego Pogoń Szczecin. Jest prawie na wszystkich meczach, jeśli nie ma możliwości być na nich osobiście, ogląda je w telewizji.

Obecnie potrzebuje finansów na rehabilitację, oraz turnusy rehabilitacyjne. Każdy z tych turnusów pozwoli Adrianowi w powolnych krokach wychodzić z choroby. Rehabilitacja przynosiła do tej pory efekty, stopniowo nasz wojownik zaczął coraz bardziej reagować na otoczenie.  Adrian zaczyna wypowiadać słowa. Jego ruchy są bardzo niewielkie, jednak przed turnusami nie było ich wcale. Przykurcze mięśni po każdej rehabilitacji są mniejsze.

Jest dobra wiadomość, Adrian potrafi już podać rękę na przywitanie.

W tej akcji pomocy przyłączyło się wiele osób by móc wesprzeć rodzinę, a wszystko to dla Adriana.

Zapraszam na blog pomocy ekipy „Czynimy Dobro” gdzie na bieżąco można śledzić rezultat zbiórki jak i losy Adriana.

https://www.facebook.com/czynimydobro/

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy.

Milion dobrych serc, milion złotych na koncie.

Nie możesz wpłacić?? Udostępnij linka z pomocą, to również pomaga.

Dziękujemy Wszystkim.

2 547 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Szwa Gier - awatar

Szwa Gier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Maciej Rusilowski - awatar
Maciej Rusilowski
5
Jakub Grupa - awatar
Jakub Grupa
35
Anna Sołonyna czekolady - awatar
Anna Sołonyna czekolady
20
Kamil Starr - awatar
Kamil Starr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Klaudia Rugolf - awatar
Klaudia Rugolf
20
Nikodem i Michał - awatar
Nikodem i Michał
60
KRZYSZTOF BUKOWSKI - balsam - awatar
KRZYSZTOF BUKOWSKI - balsam
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marcin Rogozinski - awatar
Marcin Rogozinski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij