Zbiórka Rehabitacja i leczenie Adriana - miniaturka zdjęcia

Rehabitacja i leczenie Adriana Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabitacja i leczenie Adriana - zdjęcie główne

Rehabitacja i leczenie Adriana

490 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Stepien - awatar

Dorota Stepien

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Adrian mam 18 lat Od urodzenia choruję na dziecięce porazenie mózgowe niedosłuch głęboki obustronny padaczkę nie  mówię porozumiewam się za pomocą gestów głośno krzyczę czym denerwuję innych ludzi Pani psycholog mój rozwój oceniła na poziomie 2 3 latka Po urodzeniu dostałem wylew 3 i 4 stopnia oraz zapalenie opon mózgowych zapalenie płuc oraz zapalenie uszu moim nieszczęsciem było ze urodzilem się w święta (nie mozna bylo liczyć na pomoc lekarską )Do dnia dzisiejszego borykam śię z chorobą

Poruszam się za pomocą wózka inwalidzkiego nie kontroluję potrzeb fizjologicznych potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach(jak mycie przebranie pampersa spożycie posiłku) Szybko wpadam w złość  mam porazenie cztero kończynowe  do końca zycia będę potrzebował pomocy drugiej osoby rehabilitacji ruchowej i logopedycznej

chciałbym wyjechać na turnus rehabilitacyjny ale koszt takiego turnusu to 5 tys zł Rodzice nie mają możliwości by samemu opłacić taki turnus dlatego proszę o wsparcie MOJEJ ZBIÓRKI każda kwota nawet ta najmniejsza przybliża mnie do celu WIERZĘ ŻE WSPÓLNIE DAMY RADĘ Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ BARDZO PAMIĘTAMY ŻE DOBRO POWRACA DWÓKROTNIE ADRIAN

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
490 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Stepien - awatar

Dorota Stepien

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Teresa Madeła - awatar
Teresa Madeła
20
Justa - awatar
Justa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Filipczak - awatar
Paweł Filipczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
MareJano Lew - awatar
MareJano Lew
10
Wojtek - awatar
Wojtek
20
Adolsul - awatar
Adolsul
20
kasia - awatar
kasia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij