Zbiórka Leczenie Kubusia i na operację - miniaturka zdjęcia

Leczenie Kubusia i na operację

Zbiórka Leczenie Kubusia i na operację - zdjęcie główne

Leczenie Kubusia i na operację

6 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Kowalewska - awatar

Sylwia Kowalewska

Organizator zbiórki

Nazywam się Kubuś mam nie cale dwa lata urodziłem się w jakimś tam domku doktor powiedział ze z wadami rozwojowymi , mam zeza i nie wyszły mi jądra i pewnie dlatego zostałem porzuczony bo przecież na wystawy się nie nadawałem i pewnie nikt nie kupiłby mnie . Byłem bardzo zaniedbany , nie ostrzyżony , brudny i wychudzony nie usunięto mi ząbków mlecznych i wdał się stan zapalny miałem w pyszczku ropę i krew , nawet jakbym miał co jeść to nawet nie mógłbym.

I 19/06/2017 roku usunięto mi 18 ząbków 

I teraz czeka mnie operacja , niezbędne będzie otworzenie powłok brzusznych , w celu znalezienia niezstąpionych jąder . 

Byłem przygotowany do operacji ale najpierw trzeba byłoby zrobić badania krwi                            i niestety wyniki wyszły bardzo nie dobre i niestety operacji nie będzie .

I teraz będzie trzeba zrobić kolejne badania krwi i moczu i UGS 

W badaniu klinicznym typowy alergik-rumień na uszach , brodzie pachwiny , zgięcia , rumień odbytu . Lewa rzepka 4 stopień wywichnięcia -ew do zabiegu u ortopety.

Diagnoza : alergia wziewna /pokarmowa .

Dieta hypoalergenic- czysta alergia pokarmowa 

1 ) ..Będzie trzeba wykonać test pokarmowy na hypoalergenic pokarmową koszt około 1500 zł 

2).. Będzie konieczna operacja na otworzenie powłok brzusznych , w celu znalezienia jądra koszt 350 zł 

3) I lewa rzepka do zabiegu koszt około 600 zł 

I bardzo proszę o pomoc dla Kubusia nie chciałabym żeby nie cierpiał  


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Kowalewska - awatar

  Sylwia Kowalewska

  20.03.18
  20.03.18

  Aktualne badanie byly

  Zdjęcie aktualizacji 13 278

6 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Sylwia Kowalewska - awatar

Sylwia Kowalewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij