Zbiórka Pomóżmy Albertowi wygrać walkę - zdjęcie główne

Pomóżmy Albertowi wygrać walkę

67 662 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 796 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Roksana Prządka - awatar

Roksana Prządka

Organizator zbiórki

Nazywam się Roksana Prządka. 

Mój przyjaciel , osoba bliska mojemu sercu potrzebuje pomocy. 

Proszę przeczytaj tę historię i pomóż.

Albert Materna ma 30 Lat . Człowiek o wielkim sercu , zawsze uśmiechnięty, pomocny, pracowity. Cieszący się z wszystkiego co dał mu los !  Ojciec rocznej córeczki i mąż mojej przyjaciółki. 

Na początku Marca tego roku,  Albert poszedł do urologa z podejrzeniem kamicy nerkowej a tam lekarz po badaniu stwierdził iż podejrzewa raka jądra, z tym podejrzeniem pojechał po dwóch dniach do lekarza  na oddział urologii do Centrum Medycznego HCP w Poznaniu. Lekarz potwierdził diagnozę. Rak jądra. Wyznaczył termin operacji którą przeszedł 18 Marca, po operacji i dokładniejszych badaniach w tym histopatologicznych okazało się że nowotwór jest złośliwy i są już przeżuty na płuca, śródbrzusze i węzły chłonne. Guz w śródbrzuszu ma ponad 13 cm i przez to miał bardzo duże bóle pleców i brzucha. Strasznie się męczył. Na dzień 6 kwietnia wyznaczono termin hospitalizacji celem rozpoczęcia bardzo silnej chemioterapi która jest potrzebna w tak zaawansowanym stadium, przy badaniu tomografi komputerowej głowy. Dnia 8 kwietnia wyszło dodatkowo że w głowie również są już 4 przeżuty co oznacza że Alberta czeka już leczenie paliatywne czyli ciągłe, które stosuje się u osób nieuleczalnie chorych ale przy odpowiednim leczeniu i zastosowaniu odpowiednich metod takie osoby mogą żyć i normalnie funkcjonować. Oczywiście wciąż się lecząc. Częsta jest konieczność zmiany leczenia co jakiś czas w miarę skuteczności. 

Kilka dni temu był na oddziale Onkologii i Chemioterapi w tym HCP.

Albert wymaga specjalistycznej konsultacji z neurochirurgami i ewentualnej decyzji o operacji guzów ponieważ przez ich umiejscowienie ma duże problemy z wzrokiem które mogą się znacznie pogarszać przez rozrost guzów oraz znacznie utrudniać funkcjonowanie. Zmiany które ma w organizmie już w znaczny sposób zagrażają życiu, Albert potrzebuje drogich leków , zastrzyków, plastrów przeciwbólowych oraz specjalistyczną dietę. Dnia 17 kwietnia ma prywatną konsultacje w Klinice Alfa-Med w Bydgoszczy. 

Wizyty prywatne rezonansu,  wizyty prywatne u okulisty , leki o których wspominałam są bardzo drogie. Chcielibyśmy wprowadzić również leczenie wspomagające czyli wlewy z witamin, kroplówki . Niestety czas oczekiwania na pomoc z NFZ jest zbyt długi. Lekarz powiedział że jeśli by nie przyszedł prywatnie do Urologa to gdyby miał czekać na termin na NFZ który miał na Czerwiec to z jego zmianami by już nie doczekał. 

Proszę Was kochani o pomoc ponieważ Albert jest jedynym żywicielem rodziny . Jego żonie właśnie skończyło się macierzyńskie co za tym idzie ? Brak jakichkolwiek dochodów. Niestety nie może wrócić do pracy ponieważ musi opiekować się dzieckiem no i w tej sytuacji Albert też potrzebuje opieki . 

Jeszcze raz bardzo, bardzo prosimy o pomoc 🙏 W tej sytuacji liczysz sie każda nawet najmniejsza kwota . Pokażmy że razem możemy wiele ! Zjednoczmy się i pomóżmy wygrać Albertowi tą okropną i niesprawiedliwą walkę . Liczę na wasze dobre serduszka ♥️

Pieniążki uzbierane trafiają do Alberta i jego rodziny 🙏 kochani zbieramy cały czas! Mimo iż cel dzięki Wam , dobrym ludziom został osiągnięty !! DZIĘKUJĘ ♥️ Te pieniążki pomogą w leczeniu Alberta. On i jego rodzina w tym trudnym czasie będą mogli żyć godnie i spokojniej spać 🥺♥️ jesteście wielcy , prosimy również o modlitwę za Alberta 🙏

Oczywiście o tym że zorganizowałam tą zrzutkę poinformowałam Alberta i jego rodzinę . Wyraża zgodę . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Koczorowski - awatar

  Krzysztof Koczorowski

  10.09.21
  10.09.21

  Trzymaj się!

 • Hania - awatar

  Hania

  23.05.21
  23.05.21

  Trzymaj się Albert

 • Bartosz Matuska - awatar

  Bartosz Matuska

  12.05.21
  12.05.21

  Stolik kawowy

 • Sesja u Wiktorii M - awatar

  Sesja u Wiktorii M

  09.05.21
  09.05.21

  Paulina Studzińska

 • Bartosz Matuska - awatar

  Bartosz Matuska

  30.04.21
  30.04.21

  Domowe Winko

67 662 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 796 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Roksana Prządka - awatar

Roksana Prządka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 796

Wiktoria Szczepaniak - awatar
Wiktoria Szczepaniak
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kinga - awatar
Kinga
10
Ewelina Gubańska - awatar
Ewelina Gubańska
20
Aniela Niedźwiedzka - awatar
Aniela Niedźwiedzka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr - awatar
Piotr
50
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij