
Dalton to kolejny pies, który jak się okazuje trafił do nas z problemami neurologicznymi .
Dostaje drgawek, zatacza się, traci przytomność.
Do tego wszystkiego na jako szyi jest duże wole.
Czeka go długa i kosztowna diagnostyka, a później leczenie.
To kolejny chory pies u nas.
Większość psów u nas wymaga stałego leczenia.
Dla nas to kolejne nieplanowane duże wydatki.
Nie jesteśmy w stanie samodzielnie ich pokryć, a nie możemy pozwolić temu psu cierpieć.
Dlatego prosimy Was o pomoc.
Razem możemy dokonać cudu.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wiktoria Zakrocka
dużo zdrówka i wytrwałości ❤️❤️❤️