Zbiórka Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA - miniaturka zdjęcia

Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA

Zbiórka Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA - zdjęcie główne

Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA

141 483 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 398 osób
Wpłać teraz
 
Przemek Siemiński - awatar

Przemek Siemiński

Organizator zbiórki

Dzięki waszej pomocy przeszedłem w Meksyku dwa etapy leczenia, odzyskałem siły i czuję się naprawdę dobrze jednak przez sytuację z COVID - 19 nie jest mi dane polecieć na 3 etap leczenia. Aktualne wyniki pokazują, że choroba postępuje, moje guzy znów urosły a ja nie mogę czekać. Rozpocząłem leczenie w Polsce. Obecnie mam naświetlania zimną plazmą i chce rozpocząć terapię komórkami macierzystymi, która jest bardzo kosztowna. Czeka mnie również kolejna chemia i prywatne leczenie wspomagające, jestem dobrej myśli i nie mam zamiaru się poddać! 

Dziękuję Wam za wsparcie i bardzo proszę o dalszą pomoc...

Kiedy ma się u swego boku cudowną rodzinę, kochającą żonę i wspaniałe dzieciaki myśli się , że w życiu spotkało nas naprawdę ogromne szczęście. Są marzenia, ambicje, plany na przyszłość i cele zawodowe, do których się dąży, żeby być spełnionym.
 Młody chłopak 31-letni Przemysław Siemiński - mąż, ojciec, wspaniały człowiek, przyjaciel, nie jedno marzenie pragnie spełnić.
 Drodzy znajomi, przyjaciele, ludzie dobrego serca, wszyscy ci, którzy być może przeczytają ten post, pomóżmy Przemkowi, którego życie w jednym momencie wywróciło się do góry nogami.
 W marcu 2019 roku urodziło się Przemkowi drugie dziecko - córeczka Kalinka. Szczęście, którym tak bardzo chciał się dzielić niestety zostało przyćmione. 2 letni Antoś i miesięczna wówczas Kalinka nie mieli pojęcia z czym przyjdzie się zmierzyć ich tatusiowi.
 Z dnia na dzień Przemek trafił do szpitala z bólem brzucha i wszystko się zaczęło. Lekarze stwierdzili, że musi mieć natychmiast wycięty wyrostek. Operacja przebiegła szybko i sprawnie, wiec po kilku dniach został wypisany do domu. Jednak niedługo potem okazało się, że bóle brzucha powróciły i to niestety ze zdwojoną siłą i innymi objawami. Ponownie trafił do szpitala, gdzie okazało się , że przyczyną tych bardzo ciężkich dolegliwości bólowych jest guz jelita grubego.
 W maju 2019r przeszedł operacje, gdzie wycięto mu guza o wielkości 8 cm. Badanie histopatologiczne wykazało, że jest to nowotwór złośliwy i ostateczna diagnoza brzmiała: rak jelita grubego z naciekiem na pęcherz moczowy i miednice.
 Przemek przeszedł kolejną operację, podczas której wycięto guza i nacieki. Zakwalifikowany został do chemioterapii uzupełniającej.
 Przy 10 dawce okazało się, że jego wyniki znacznie się pogorszyły i znowu koszmar powrócił. 6 tygodni po zakończonej chemii zrobiono badanie PET i kolejna diagnoza: nastąpiły przerzuty na wątrobę (guz 36 mm) i na pęcherz nasienny (20/14mm).

Przemek zakwalifikował się na leczenie w klinice w Meksyku, które niestety jest bardzo, bardzo kosztowne. Kochani pomóżmy!!!
 Pomóżmy uzbierać kwotę jaka jest potrzebna, by pomóc jemu i jego rodzinie w walce z tą straszną chorobą.
 Przemek jest młody, dzielny i chce walczyć. Nie poddaje się, bo wierzy, że los się jeszcze odwróci.
 My - jego przyjaciele, rodzina , najbliżsi zwracamy się do wszystkich osób na tym świecie z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla Przemka, które tak bardzo jest potrzebne w walce z nowotworem. Będziemy dozgonnie wdzięczni za każdą złotówkę. Pamiętajmy, że dobro powraca... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Przemek Siemiński - awatar

  Przemek Siemiński

  26.07.20
  26.07.20

  Dzięki waszej pomocy przeszedłem w Meksyku dwa etapy leczenia, odzyskałem siły i czuję się naprawdę dobrze jednak przez sytuację z COVID - 19 nie jest mi dane polecieć na 3 etap leczenia. Aktualne wyniki pokazują, że choroba postępuje, moje guzy znów urosły a ja nie mogę czekać. Rozpocząłem leczenie w Polsce. Obecnie mam naświetlania zimną plazmą i chce rozpocząć terapię komórkami macierzystymi, która jest bardzo kosztowna. Czeka mnie również kolejna chemia i prywatne leczenie wspomagające, jestem dobrej myśli i nie mam zamiaru się poddać! Dziękuję Wam za wsparcie i bardzo proszę o dalszą pomoc.

  Zdjęcie aktualizacji 53 034

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.20
  12.10.20

  Powdzenia :)

 • W Roli Głównej - awatar

  W Roli Głównej

  29.09.20
  29.09.20

  Trzymamy mocno kciuki za powrót do zdrowia ! W Roli Głównej Fotografia wraz z klientami z sesji charytatywnej .

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.09.20
  11.09.20

  Zdrowia!

 • Renata J - awatar

  Renata J

  10.08.20
  10.08.20

  Życzę dużo sił i wytrwałości. Na pewno będzie dobrze ;) ;)

 • Izabela Wisniewski - awatar

  Izabela Wisniewski

  01.08.20
  01.08.20

  Trzymam kciuki!!Będzie dobrze,musi byc!!.

141 483 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 398 osób
Wpłać teraz
 
Przemek Siemiński - awatar

Przemek Siemiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 398

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Matacz - awatar
Agnieszka Matacz
50
Gosia - awatar
Gosia
20
Beata - awatar
Beata
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50
Katarzyna Fornal - awatar
Katarzyna Fornal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij