Zbiórka Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA - miniaturka zdjęcia

Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA

Zbiórka Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA - zdjęcie główne

Razem z Przemkiem pokonajmy RAKA

134 289 zł z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 235 osób
Wpłać teraz
 
Przemek Siemiński - awatar

Przemek Siemiński

Organizator zbiórki

Kiedy ma się u swego boku cudowną rodzinę, kochającą żonę i wspaniałe dzieciaki myśli się , że w życiu spotkało nas naprawdę ogromne szczęście. Są marzenia, ambicje, plany na przyszłość i cele zawodowe, do których się dąży, żeby być spełnionym.
 Młody chłopak 31-letni Przemysław Siemiński - mąż, ojciec, wspaniały człowiek, przyjaciel, nie jedno marzenie pragnie spełnić.
 Drodzy znajomi, przyjaciele, ludzie dobrego serca, wszyscy ci, którzy być może przeczytają ten post, pomóżmy Przemkowi, którego życie w jednym momencie wywróciło się do góry nogami.
 W marcu 2019 roku urodziło się Przemkowi drugie dziecko - córeczka Kalinka. Szczęście, którym tak bardzo chciał się dzielić niestety zostało przyćmione. 2 letni Antoś i miesięczna wówczas Kalinka nie mieli pojęcia z czym przyjdzie się zmierzyć ich tatusiowi.
 Z dnia na dzień Przemek trafił do szpitala z bólem brzucha i wszystko się zaczęło. Lekarze stwierdzili, że musi mieć natychmiast wycięty wyrostek. Operacja przebiegła szybko i sprawnie, wiec po kilku dniach został wypisany do domu. Jednak niedługo potem okazało się, że bóle brzucha powróciły i to niestety ze zdwojoną siłą i innymi objawami. Ponownie trafił do szpitala, gdzie okazało się , że przyczyną tych bardzo ciężkich dolegliwości bólowych jest guz jelita grubego.
 W maju 2019r przeszedł operacje, gdzie wycięto mu guza o wielkości 8 cm. Badanie histopatologiczne wykazało, że jest to nowotwór złośliwy i ostateczna diagnoza brzmiała: rak jelita grubego z naciekiem na pęcherz moczowy i miednice.
 Przemek przeszedł kolejną operację, podczas której wycięto guza i nacieki. Zakwalifikowany został do chemioterapii uzupełniającej.
 Przy 10 dawce okazało się, że jego wyniki znacznie się pogorszyły i znowu koszmar powrócił. 6 tygodni po zakończonej chemii zrobiono badanie PET i kolejna diagnoza: nastąpiły przerzuty na wątrobę (guz 36 mm) i na pęcherz nasienny (20/14mm).

Przemek zakwalifikował się na leczenie w klinice w Meksyku, które niestety jest bardzo, bardzo kosztowne. Kochani pomóżmy!!!
 Pomóżmy uzbierać kwotę jaka jest potrzebna, by pomóc jemu i jego rodzinie w walce z tą straszną chorobą.
 Przemek jest młody, dzielny i chce walczyć. Nie poddaje się, bo wierzy, że los się jeszcze odwróci.
 My - jego przyjaciele, rodzina , najbliżsi zwracamy się do wszystkich osób na tym świecie z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla Przemka, które tak bardzo jest potrzebne w walce z nowotworem. Będziemy dozgonnie wdzięczni za każdą złotówkę. Pamiętajmy, że dobro powraca... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paweł - awatar

  Paweł

  29.02.20
  29.02.20

  Zdrówka zycze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.20
  24.02.20

  Życzymy powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.02.20
  17.02.20

  Pomagajmy bo warto

 • CHRISTINE CHYRA PROFFITT - awatar

  CHRISTINE CHYRA PROFFITT

  16.02.20
  16.02.20

  Sending my love and prayers! Love Aunt Mary Chyra

 • mateusz - awatar

  mateusz

  16.02.20
  16.02.20

  Wygraj z tym draniem chłopie!

134 289 zł z 160 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 235 osób
Wpłać teraz
 
Przemek Siemiński - awatar

Przemek Siemiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 235

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Malwina M. - awatar
Malwina M.
100
Seweryn - awatar
Seweryn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Marcin - awatar
Marcin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij