Zbiórka AFL Polska x Movember - zdjęcie główne

AFL Polska x Movember

1 215 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Phil Forbes - awatar

Phil Forbes

Organizator zbiórki

[ENGLISH BELOW]

W przeciągu ostatnich 10 lat dwukrotnie wzrosła liczba polskich mężczyzn którym zdiagnozowano raka prostaty, ich przeżywalność w okresie 5 lat wynosi jedynie 67%. Co roku wykrywa się w Polsce 1000 przypadków raka jąder, w większości przypadków, w momencie diagnozy choroba jest już w dalekim stadium rozwoju.

Żeby upowszechnić wiedzę na temat tych chorób wśród mężczyzn, kilku polskich graczy futbolu australijskiego będzie zapuszczać wąsy z okazji Movember.

Movember to ruch zapoczątkowany w Australii w 1999 roku, przez cały listopad, mężczyźni zapuszczają wąsy, żeby edukować  i zbierać pieniądze na walkę z chorobami. Movember zyskuje na popularności na całym świecie iw Polsce. Kolejnym australijskim pomysłem, który staje się popularny w Polsce, jest futbol australijski.

Od 1 do 30 listopada, nasi gracze AFL nie będą golić wąsów, żeby zbierać pieniądze i budować świadomość. Jeśli chcesz wesprzeć naszych zawodników, ich wąsy, albo chcesz pomóc zebrać pieniądze na trwające badania i leczenie raka prostaty i jąder, przekaż darowiznę na naszą zbiórkę. W grudniu, wszystkie zebrane przez nas pieniądze trafią do Movember Polska / mosznowladcy.pl.

Futbol australijski to emocjonujący sport, który zyskuje coraz większą popularność. Szybka, fizyczna i kontaktowa gra ma coraz więcej fanów w Europie, a w swojej ojczyźnie, rozgrywki ligi AFL biją rekordy oglądalności. W Polsce, w futbol australiski gra się od 2019 roku, drużyny działają między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Nysie, Krakowie, Lublinie czy na Śląsku, a reprezentacja Polski - Polish Devils reprezentuje kraj na zagranicznych turniejach. W footy nad Wisłą grają zarówno Polacy, Australijczycy, jak i zawodnicy z innych krajów a trenigi są otwarte dla wszystkich chętnych.

Możesz być na bieżąco z tym, jak wąsy rosną naszych chłopakom, obserwując naszą stronę na Facebooku (https://www.facebook.com/FutbolAustralijskiWPolsce), instagramie (https://www.instagram.com/AFLPolska) i sprawdzać aktualności na naszej stronie Pomagam!

=======

The number of Polish men diagnosed with prostate cancer has doubled in the last 10 years, with the 5-year survival rate being just 67%. While there are fewer than 1000 cases of testicular cancer in Poland every year, most cases are usually found after the disease has established itself in the body. 

To help raise awareness of these diseases in men all over the world, several Polish Australian Football players will be growing their moustaches for Movember. 

Movember is a movement founded in Australia in 1999, where for the month of November, men grow their moustaches to raise money and awareness to combat these diseases. Movember is getting popular all over the world and in Poland. Another Australian idea that is becoming popular in Poland is Australian Football. 

From November 1 to 30, our AFL players will not shave their moustaches to help raise funds and awareness. If you’d like to support our players, their moustaches, and help raise money for the ongoing research and treatments of prostate and testicular cancer, please donate to our campaign. In early December, all money raised will be donated to Movember Polska / mosznowladcy.pl.

You can get updated on the growth of our boy’s moustaches by following our Facebook page (https://www.facebook.com/FutbolAustralijskiWPolsce), Instagram (https://www.instagram.com/AFLPolska) and keep track of updates here on our Pomagam campaign page!

1 215 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Phil Forbes - awatar

Phil Forbes

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Sukienniczak - awatar
Michał Sukienniczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pan Dzik - awatar
Pan Dzik
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Sam McKendrick - awatar
Sam McKendrick
200
Magda - awatar
Magda
15
Jolanta Lewicka - awatar
Jolanta Lewicka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij