Zbiórka Wydanie tomiku aforyzmów - miniaturka zdjęcia

Wydanie tomiku aforyzmów

Zbiórka Wydanie tomiku aforyzmów - zdjęcie główne

Wydanie tomiku aforyzmów

666 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Janusz Stanek - awatar

Janusz Stanek

Organizator zbiórki

TUTAJ O TYM...

 • Kim jestem...? Tatą, mężem, nauczycielem akademickim, dziennikarzem, tutorem, specem od public relations, żeglarzem, ratownikiem... Oj... z niejednego pieca chleb się jadło... (www.januszstanek.pl)
 • Na co zbieram pieniądze? Na spełnienie swojego małego, egoistycznego marzenia - wydanie tomiku (własnego autorstwa!) aforyzmów, haiku, sentencji, epigramów, maksym, paremii... (nazwanie tego czegoś nie jest takie proste!). Jestem autorem i współautorem kilkunastu książek akademickich, ale chciałbym (BARDZO!) wyjść poza tę konwencję... Napisać coś od siebie i tak... po prostu. No i napisać nie DUŻO (w twórczości akademickiej liczba znaków odgrywa kluczowe znaczenie), tylko mało!
 • Jak pieniądze zostaną wykorzystane? Godnie! Czyli na książkowe wydanie tego, o czym wyżej. Choćby po to, by pokazać, że można bawić się słowem, używać języka frywolnie, tworząc wciąż inne znaczenia i odkrywając nowe poziomy komunikacji.
 • Jak wiele znaczy dla mnie pomoc i jak bardzo będę za nią wdzięczny? Pomoc w tym przypadku znaczy dla mnie WSZYSTKO. Dlaczego? Ponieważ miałbym opory przed wydaniem pieniędzy NA SIEBIE. Również dlatego, że jest przecież MNÓSTWO celów ważniejszych, niż "literatura przepiękna". W czym będzie się przejawiała moja wdzięczność? W wyeksponowaniu MECENASA (mecenasów) w treści! Oczywiście, jeżeli ów/owi będą sobie tego życzyli. W internetowym (za ich przyzwoleniem) informowaniu świata o ich istnieniu i publicznych laudacjach na ich temat.
 • No to jak? Pomożecie?!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janusz Stanek - awatar

  Janusz Stanek

  20.08.17
  20.08.17

  Szlachetni! Dla moich obecnych i potencjalnych dobroczyńców, drobna próbka (będę ją poszerzał!) przygotowywanych do wydania AFORYZMÓW (haiku, sentencji, epigramów, maksym, paremii...). Kto zatem ma ochotę, zapraszam: https://www.stanek.edu.pl/aforyzmy. Gdyby ktoś szukał tropu literackiego, to byłbym zachwycony, gdyby skojarzył te wytwory z twórczością S. J. Leca - najbardziej niedocenianego (w moim przekonaniu) poety, prozaika, aforysty i kpiarza ostatniego stulecia... Z podziękowaniami, Janusz Stanek

666 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Janusz Stanek - awatar

Janusz Stanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anita Malinowska - awatar
Anita Malinowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Szorc - awatar
Katarzyna Szorc
30
Anna Gierka - awatar
Anna Gierka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Ruszkiewicz - awatar
Dorota Ruszkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij