Zbiórka Wydanie tomiku aforyzmów - zdjęcie główne

Wydanie tomiku aforyzmów

666 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Stanek - awatar

Janusz Stanek

Organizator zbiórki

TUTAJ O TYM...

 • Kim jestem...? Tatą, mężem, nauczycielem akademickim, dziennikarzem, tutorem, specem od public relations, żeglarzem, ratownikiem... Oj... z niejednego pieca chleb się jadło... (www.januszstanek.pl)
 • Na co zbieram pieniądze? Na spełnienie swojego małego, egoistycznego marzenia - wydanie tomiku (własnego autorstwa!) aforyzmów, haiku, sentencji, epigramów, maksym, paremii... (nazwanie tego czegoś nie jest takie proste!). Jestem autorem i współautorem kilkunastu książek akademickich, ale chciałbym (BARDZO!) wyjść poza tę konwencję... Napisać coś od siebie i tak... po prostu. No i napisać nie DUŻO (w twórczości akademickiej liczba znaków odgrywa kluczowe znaczenie), tylko mało!
 • Jak pieniądze zostaną wykorzystane? Godnie! Czyli na książkowe wydanie tego, o czym wyżej. Choćby po to, by pokazać, że można bawić się słowem, używać języka frywolnie, tworząc wciąż inne znaczenia i odkrywając nowe poziomy komunikacji.
 • Jak wiele znaczy dla mnie pomoc i jak bardzo będę za nią wdzięczny? Pomoc w tym przypadku znaczy dla mnie WSZYSTKO. Dlaczego? Ponieważ miałbym opory przed wydaniem pieniędzy NA SIEBIE. Również dlatego, że jest przecież MNÓSTWO celów ważniejszych, niż "literatura przepiękna". W czym będzie się przejawiała moja wdzięczność? W wyeksponowaniu MECENASA (mecenasów) w treści! Oczywiście, jeżeli ów/owi będą sobie tego życzyli. W internetowym (za ich przyzwoleniem) informowaniu świata o ich istnieniu i publicznych laudacjach na ich temat.
 • No to jak? Pomożecie?!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janusz Stanek - awatar

  Janusz Stanek

  20.08.2017
  20.08.2017

  Szlachetni!
  Dla moich obecnych i potencjalnych dobroczyńców, drobna próbka (będę ją poszerzał!) przygotowywanych do wydania AFORYZMÓW (haiku, sentencji, epigramów, maksym, paremii...). Kto zatem ma ochotę, zapraszam: https://www.stanek.edu.pl/aforyzmy.
  Gdyby ktoś szukał tropu literackiego, to byłbym zachwycony, gdyby skojarzył te wytwory z twórczością S. J. Leca - najbardziej niedocenianego (w moim przekonaniu) poety, prozaika, aforysty i kpiarza ostatniego stulecia...
  Z podziękowaniami,
  Janusz Stanek

666 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Stanek - awatar

Janusz Stanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anita Malinowska - awatar
Anita Malinowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Szorc - awatar
Katarzyna Szorc
30
Anna Gierka - awatar
Anna Gierka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota Ruszkiewicz - awatar
Dorota Ruszkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij