Zbiórka Wydanie tomiku aforyzmów - zdjęcie główne

Wydanie tomiku aforyzmów

686 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Stanek - awatar

Janusz Stanek

Organizator zbiórki

TUTAJ O TYM...

 • Kim jestem...? Tatą, mężem, nauczycielem akademickim, dziennikarzem, tutorem, specem od public relations, żeglarzem, ratownikiem... Oj... z niejednego pieca chleb się jadło... (www.januszstanek.pl)
 • Na co zbieram pieniądze? Na spełnienie swojego małego, egoistycznego marzenia - wydanie tomiku (własnego autorstwa!) aforyzmów, haiku, sentencji, epigramów, maksym, paremii... (nazwanie tego czegoś nie jest takie proste!). Jestem autorem i współautorem kilkunastu książek akademickich, ale chciałbym (BARDZO!) wyjść poza tę konwencję... Napisać coś od siebie i tak... po prostu. No i napisać nie DUŻO (w twórczości akademickiej liczba znaków odgrywa kluczowe znaczenie), tylko mało!
 • Jak pieniądze zostaną wykorzystane? Godnie! Czyli na książkowe wydanie tego, o czym wyżej. Choćby po to, by pokazać, że można bawić się słowem, używać języka frywolnie, tworząc wciąż inne znaczenia i odkrywając nowe poziomy komunikacji.
 • Jak wiele znaczy dla mnie pomoc i jak bardzo będę za nią wdzięczny? Pomoc w tym przypadku znaczy dla mnie WSZYSTKO. Dlaczego? Ponieważ miałbym opory przed wydaniem pieniędzy NA SIEBIE. Również dlatego, że jest przecież MNÓSTWO celów ważniejszych, niż "literatura przepiękna". W czym będzie się przejawiała moja wdzięczność? W wyeksponowaniu MECENASA (mecenasów) w treści! Oczywiście, jeżeli ów/owi będą sobie tego życzyli. W internetowym (za ich przyzwoleniem) informowaniu świata o ich istnieniu i publicznych laudacjach na ich temat.
 • No to jak? Pomożecie?!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Janusz Stanek - awatar

  Janusz Stanek

  20.08.2017
  20.08.2017

  Szlachetni!
  Dla moich obecnych i potencjalnych dobroczyńców, drobna próbka (będę ją poszerzał!) przygotowywanych do wydania AFORYZMÓW (haiku, sentencji, epigramów, maksym, paremii...). Kto zatem ma ochotę, zapraszam: https://www.stanek.edu.pl/aforyzmy.
  Gdyby ktoś szukał tropu literackiego, to byłbym zachwycony, gdyby skojarzył te wytwory z twórczością S. J. Leca - najbardziej niedocenianego (w moim przekonaniu) poety, prozaika, aforysty i kpiarza ostatniego stulecia...
  Z podziękowaniami,
  Janusz Stanek

686 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Janusz Stanek - awatar

Janusz Stanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anita Malinowska - awatar
Anita Malinowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna Szorc - awatar
Katarzyna Szorc
30
Anna Gierka - awatar
Anna Gierka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij