Zbiórka Dzięki Tobie te dzieci mogą żyć - miniaturka zdjęcia

Dzięki Tobie te dzieci mogą żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzięki Tobie te dzieci mogą żyć - zdjęcie główne

Dzięki Tobie te dzieci mogą żyć

1 323 zł  z 23 700 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jako Fundacja nastawiona na pomoc szczególnie chorym dzieciom chcielibyśmy objąć pomocą również chore dzieci w Afryce, na uratowanie których potrzeba nieraz mniej niż 1000 zł. Tak jest w przypadku osób dotkniętych trądem, które umierają w męczarniach, odizolowane od społeczeństwa, mimo że trąd w dzisiejszych czasach jest uleczalny, a antybiotyki stosowane w tej chorobie wcale nie są bardzo drogie.

Zebrane pieniądze pragniemy przeznaczyć na zakup leków, a pomoc skierować do s. Anity Łuka (ukończyła Liceum Medyczne, studiowała na Uniwersytecie Medycznym, Wydział Lekarski) ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego (Siostry Pallotynki), która poświęcając swoje życie i zdrowie prowadzi Ośrodek Zdrowia w miejscowości Doume w kameruńskim buszu, który jest ostatnią iskierką nadziei dla najuboższej ludności, szczególnie dla dzieci, które pozbawione opieki medycznej umierają na trąd, malarie, AIDS i wiele innych chorób tropikalnych...

W imieniu tych wszystkich małych dzieci - mimo, iż żyjących daleko stąd, to jednak bardzo cierpiących - zwracamy się z prośbą o wsparcie... Wierzymy, że znajdzie się wiele osób, które będą myśleć tak jak my, że uratowanie komuś życia to ogromna satysfakcja, zwłaszcza, że nieraz tak niewiele potrzeba...

 • Kwota projektu 5 560 euro, czyli ok. 23.700 PLN dotyczy pomocy ok. 1 000 osób na okres ok. 5 miesięcy
 • Kwota pomocy dla 1 potrzebującej osoby na 5 miesięcy wynosi ok. 24 zł

Zebrane środki zostaną przeznaczone na:

 1. Zakup leków przeciw chorobom tropikalnym, antybiotyków, przeciwbólowych i innych – dla 1000 osób na 5 miesięcy – 2 292 500 fcfa
 2. Zakup igieł i nici chirurgicznych oraz strzykawek – 655 000 fcfa
 3. Zakup odczynników do laboratorium – 327 500 fcfa

PS: Informujemy, że zgodnie z polskim prawem podatkowym darowizny przekazane na rzecz tych dzieci za pośrednictwem naszej Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową poświęconą temu zagadnieniu http://www.pomaganiejestproste.com.pl/korzysci-podatkowe


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.2017
  24.10.2017

  Zdrowia życzę. .m

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2017
  27.02.2017

  Życzę wszystkim dzieciaczkom zdrówka 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.02.2017
  27.02.2017

  ;)

1 323 zł  z 23 700 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
marcin blyskun - awatar
marcin blyskun
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
adam - awatar
adam
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij