Zbiórka Tylko razem możemy być silniejsi - miniaturka zdjęcia

Tylko razem możemy być silniejsi Jak założyć taką zbiórkę?

Tylko razem możemy być silniejsi

105 zł  z 87 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tom AndFamily - awatar

Tom AndFamily

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

nazywam się Tomasz Wiśniewski, jestem inicjatorem zbiórki oraz założycielem After Brexit Support.

Nasza pomoc jest możliwa dzięki comiesięcznym zbiórkom pieniędzy pośród ludzi wrażliwych na losy innych ludzi.

Dlatego bardzo, ale to bardzo proszę o Twoją pomoc. Twoje wsparcie to jedyna szansa na to aby pomóc ogromnej ilości ludziom. Z całego serca bardzo dziękuję za każde wsparcie, za każdą złotówkę która znaczy dla nas wszystkich bardzo wiele. Trudno wyrazić słowami, jaką wartość ma Twoja pomoc. 

Brexit czyli proces wyjścia Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej staje się faktem.
Wielu imigrantów przybywających do tego kraju obawia się jego konsekwencji, począwszy od tego, czy będą mogli mieszkać i pracować w Wielkiej Brytanii po rozpoczęciu procesu Brexitu, aż po pytania dotyczące stałego dostępu do opieki zdrowotnej, zakwaterowania, praw pracowniczych i wsparcia społecznego. 

Wątpliwości narosły, odkąd rząd Wielkiej Brytanii ogłosił datę Brexitu.
Czasu zostało coraz mniej, a pytania dotyczące pełnego znaczenia, pomocy i przebiegu tego procesu stają się coraz pilniejsze. 

After Brexit Support została utworzona w styczniu 2018 roku w celu zapewnienia obywatelom UE i Brytyjczykom dostępu do dokładnych informacji, jak również jakże ważnego wsparcia i porad. 

Od czasu referendum w sprawie Brexitu obserwujemy wzrost napięć w niektórych społecznościach.
Wielu obywateli UE zgłosiło, że czuje się mniej bezpiecznie i niepewnie w kraju dla którego poświęcili już tyle lat swojego życia. Imigranci obawiają się, że nie są już mile widziani w Wielkiej Brytanii.
After Brexit Support chce zapewnić im wsparcie, które może zapobiec eskalacji napięć i uprzedzeń, wynikających często z powodu ignorancji i dezinformacji. 

Uruchomiliśmy kampanie edukacyjne dla pracodawców, zarówno dotyczące prawa do pracy pracowników z UE, jak i zmian w stosunkach handlowych z Unią Europejską. 

Po wejściu w życie Brexitu mogą zaistnieć potencjalne konsekwencje dla osób podróżujących do i z Wielkiej Brytanii, także dla obywateli UE, którzy mieszkają w Wielkiej Brytanii i ich krewnych, którzy mogą chcieć ich odwiedzić.

Nasza strona internetowa jest wielojęzyczna i można ją oglądać w języku angielskim, polskim, rumuńskim i rosyjskim. W chwili obecnej ciężko pracujemy nad jej modernizacją, jak również rozbudową o kolejne języki. 

Chcemy aby te negocjacje pomiędzy Unią Europejską a Wielką Brytanią nie polegały tylko na osiągnieciu jak najlepszego interesu dla jednej lub obu stron, chcemy aby w tych rozmowach było miejsce dla nas, ciężko pracujących ludzi, ludzi którzy zasługują na szacunek, zrozumienie naszych potrzeb i na to aby nas również wysłuchano.

Większość z nas mieszka w UK od wielu lat, większość z nas poświęciło dla UK swoje najlepsze i najbardziej produktywne lata swojego życia.

Tym bardziej kiedy usłyszeliśmy wyniki Referendum, poczuliśmy się zdradzeni, poczuliśmy się odepchnięci i niechciani. Za to wszystko cośmy tu zbudowali, za to wszystko cośmy zrobili dla UK. 

Czujemy ogromny smutek, jesteśmy w tym kraju daleko od naszych rodzin, jesteśmy tu od ponad dekady skazani tylko na samych siebie. 

Nikt nam nigdy nie pomógł i nie zanosi się na to aby kiedykolwiek to się zmieniło. 

Dlatego między innymi postanowiłem stworzyć After Brexit Support.

Postanowiłem pokazać, że nie jesteśmy już sami, że jest ktoś kto zaopiekuje się nami, że jest w UK ktoś kto zrobi wszystko ażeby nam pomóc i odciążyć nas w tych ciężkich chwilach. Tylko razem możemy być silniejsi, tylko razem możemy to wszystko przetrwać. 

Brexit nie tylko dotknął nas tutaj samych. Dotknął również nasze rodziny mieszkające w Polsce i w krajach EU. Od długiego czasu robimy już wiele dobrego, pomogliśmy wielu ludziom, otrzymujemy bardzo pozytywne komentarze co nas bardzo cieszy i napędza do dalszego działania.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie jak ważna jest to sprawa. Nie możemy być obojętni.

Każdy Wasz wpłacony 1 Funt / 1 EUR /  1 PLN będzie wykorzystany we właściwej sprawie, będzie budował naszą wspólnotę, zjednoczmy się, zatroszczmy się wreszcie o naszą przyszłość, przyszłość naszych dzieci, o to abyśmy byli traktowani należycie i z czacunkiem...

My jesteśmy już z Wami, my już działamy, czy Ty również potrafisz? 

Wesprzyj nas proszę chociaż 1PLN. 

Być może wydawać się to tak niewiele, ale uwierz mi że potrafi zrobić to wielką różnicę... 

Dziękujemy z całego serca, dziękujemy że jesteś z nami! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2018
  27.07.2018

  Dzień dobry! Mój kuzyn mi o Was pwoeidział, postanowiłam Was wesprzyć bo moje dzieci są w Anglii od wielu lat. Bardzo za nimi teśknię, wiem że teraz po breksicie już nie bedą mnie tak często odwiedzać z uwagi na ceny podróży które poszybowały w górę bardzo wysoko. Teraz breksit jest wymówką do tego aby wszystkie ceny szły w górę. Moje dzieci kochane są dla mnie wszystkim, dlatego bardzo Was proszę walczcie o to aby jak najwięcej wywalczyc dla wal Polakó tam mieszkających bo nie ma tam nikogo takiego jak Wy, kto by sie wstawił za nimi. Czynicie dobro, czyńcie je jak najwięcej proszę was. Będę się modliła o to aby Bóg dał Wam siłę walczyć i pomagać. Praca za granicą jest bardzo ciężka a do tego ludzie wcale nie zarabiają tam takich kokosów jak my tutaj w Polsce myślimy że oni tam mają duz, a rachunki, ceny wszystko jest 3 razy wyższe niż my tutaj mamy. Zycie nie jest tam tanie, wiec smutno mi że teraz będzie tam jeszcze gorzej niż było.Biedni ci ludzie tam mieszkający, biedne moje dzieci

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2018
  27.07.2018

  Tomasz, a Ty znowu w akcji ?!!! Twoja kreatywnośc i siła działania zadziwia mnie od lat! Tak trzymać! Pozdrawiam i dorzucam również coś od siebie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2018
  27.07.2018

  Poznałam Pana Tomasza w czerwcu, jestem zaskoczona, ponieważ jest On dokładnie taką Osobą jaką opisywał mi mój Mąż, że jest. Mój Mąż poznał Pana Tomasza kiedy ten zdaje się organizwał pomoc dla Kolumbii kilka dobrych lat temu. Mój Mąż był na tym samym bankiecie i tak się poznali. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie, ponieważ warto otaczać się ludzmi takimi jak Pan Tomasz, nie tylko dla przykładu, ale również po to aby poczuć to dobro i energię która bije od Pana Tomka z bliska. To mi pomogło w moim życiu i to bardzo. Tak trzymać Panie Tomku! Pozdrawiam Ewa

  • Tom AndFamily - awatar

   Tom AndFamily - Organizator zbiórki

   27.07.2018
   27.07.2018

   Dziękuję Pani z całego serduszka za miłe słowa i zarazem za wsparcie naszej inicjatywy. Serdecznie pozdrawiam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.07.2018
  26.07.2018

  Szczytny cel ,nie tylko dla ludzi którzy wyjechali.Bo tak pokierowal ich los.Zostawili rodziny,wszystko.To Dla nas wszystkich.Dla Polaków i mieszkańców całej Europy.After Brexit Support to ludzie którzy oferują szczera pomoc.Pan Tomasz jest niesamowitym człowiekiem. Najbardziej podoba mi się to z nie patrzą na własne korzyści.To rzadko spotykane w naszych czasach.Trzymam kciuki.Ps.Ta piosenka...Niesamowite słowa.

  • Tom AndFamily - awatar

   Tom AndFamily - Organizator zbiórki

   27.07.2018
   27.07.2018

   Bardzo dziękujemy. Cieszymy się niezmiernie, iż nasz ogromny wysiłek, wkład, jak również ciężka praca zostały docenione. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ nie robimy tego dla pieniędzy, nie robimy tego dla sławy, robimy to dla nas wszystkich. Jest to nasze wspólne dobro, nasza wspólna praca na rzecz naszej przyszłości, na rzecz naszej lepszej przyszłości...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.2018
  20.07.2018

  Nasze marzenia moga się kiedyś spełnić, dzięki ogromnej determinacji organizacji After Brexit Support w walce o przyszlosc ludzi mieszkajacych w UK i calej Europie.

  • Tom AndFamily - awatar

   Tom AndFamily - Organizator zbiórki

   20.07.2018
   20.07.2018

   Dziękujemy serdecznie za miłe słowa, jak również za ważne wsparcie. Nasz Zespół składający się z wielu ludzi dokłada wszelkich starań aby pomóc nam wszystkim, abyśmy nie byli pozostawieni sami sobie w tym czasie pełnym stresu i niepewności. Wszystkiego dobrego.

105 zł  z 87 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tom AndFamily - awatar

Tom AndFamily

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij