Zbiórka Pomoc Agnieszce Bednarczyk - zdjęcie główne

Pomoc Agnieszce Bednarczyk

47 592 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 572 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof VJ - awatar

Krzysztof VJ

Organizator zbiórki

Lista złamań, pęknięć, przesunięć, odłamków kości twarzy jest bardzo długa. Trudno ją całą przeczytać. A urazów jest więcej, choćby połamane nadgarstki. Rodzina zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową i solidarność z ofiarą pijanego kierowcy.

22 grudnia 2019 r. Agnieszka Bednarczyk, częstochowianka, aktywistka branżowa w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, tancerka i pozytywna osobowość stała się przypadkową, niezwykle pechową ofiarą wypadku (jako piesza). Jak informują lokalne media, kierowca był pijany i uciekł z miejsca zdarzenia. Szczegóły wydarzenia, które w tym momencie znamy: https://bit.ly/2Qw7Xyk 

Agnieszka odniosła przede wszystkim bardzo ciężkie obrażenia twarzoczaszki, która jest po prostu zniszczona! Na szczęście diagnoza wskazuje na to, że mózg jest w pełni sprawny. Agnieszka jest przytomna, komunikatywna, myśli racjonalnie, pomimo ogromnych dawek leków uśmierzających ból.

Dość powiedzieć, że mimo pilnej potrzeby kilku operacji, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie nie podjął się żadnej. Dzięki intensywnym staraniom Rodziny oraz Przyjaciół Agnieszka z początkiem stycznia została przetransportowana do Wojewódzkiego Szpitala w Sosnowcu, gdzie operowania podjął się zespół specjalistów chirurgii rekonstrukcyjnej i pourazowej. Lekarze widzą szansę powrotu do normalnego życia!

Będą jednak potrzebne kolejne operacje, zabiegi. A przede wszystkim Agnieszkę czekają bardzo kosztowne wieloletnie leczenie i rehabilitacja. Także opieka jest niezbędna, ponieważ długo nie będzie w stanie wykonywać podstawowych czynności. W tym momencie nie jesteśmy w stanie oszacować wysokości potrzebnej pomocy, dlatego prosimy potraktować tę zbiórkę jako pierwszą część, która pomoże Agnieszce na pokrycie codziennych potrzeb w najbliższym czasie. 

Niestety jak to w życiu bywa, nieszczęścia chodzą parami. Agnieszka miała właśnie zmienić pracę i wygasiła w tym celu działalność gospodarczą. W wyniku splotu okoliczności nie zdążyła podpisać nowej umowy... Ani Agnieszka, ani Jej Najbliżsi nie byli na taką sytuację przygotowani.

Konieczna jest nasza wielka mobilizacja! Bądźmy razem z Agnieszką w jej najtrudniejszej sytuacji w życiu. Agnieszka jest wręcz szokująco, nieprawdopodobnie dzielna. Otarła się o śmierć. Jak napisała/podyktowała (ma złamane oba nadgarstki) na profilu: "Choć to jest prawdziwy cud, to ja żyję. Dostałam drugie życie. Dla mnie znaczy to, że mam na tym świecie jeszcze coś do zrobienia". Chyba każdemu z nas się wydaje, że po takim zdarzeniu wpadłby w depresję, załamanie nerwowe, głęboką apatię, nie odrywał wzroku od szpitalnego sufitu. Agnieszka, pomimo Jej stanu fizycznego, skupia się codziennie na poszukiwaniu rozwiązań poszczególnych problemów, przed którymi stanęła. Chce ponownie żyć w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie poradzi sobie jednak bez dobrych ludzi. Bądźmy nimi!!!  

 

Artykuł o wypadku:

http://czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/277051,Areszt-dla-sprawcy-wypadku-ktory-uciekl-z-miejsca-zdarzenia.html?fbclid=IwAR2fw-0WVs-PGuWP3Ul-gnWjbvdJPdmR8XmVoufPMtjqYTiuRu89icfB9Lg  (czasem za pierwszym razem się nie otwiera, trzeba odświeżyć stronę)

 

Profil Agnieszki (potrzebne są nie tylko pieniądze, ale i słowa wsparcia): https://www.facebook.com/agnieszka.gabriela6

 

Zbiórkę w imieniu Agnieszki prowadzi jej brat, Krzysztof.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof VJ - awatar

  Krzysztof VJ

  19.09.2022
  19.09.2022

  Dziękujemy Przyjaciołom z PSPR za akcję charytatywną na rzecz Agi!

  Zdjęcie aktualizacji 101 955

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.09.2022
  19.09.2022

  Wszystko będzie dobrze, przesyłam pozytywną energię i siłę🌷

 • Kasia - awatar

  Kasia

  06.01.2022
  06.01.2022

  Zdrowia!

 • Dariusz - awatar

  Dariusz

  24.09.2020
  24.09.2020

  Głowa do góry! Jeazcze będzie dobrze a aktualna przeszłość będzie tylko złym wspomnieniem. Trzymaj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.2020
  19.04.2020

  Wracaj do zdrowia. Do zatańczenia!

 • Paulina Dzidowska - awatar

  Paulina Dzidowska

  01.03.2020
  01.03.2020

  Dużo siły w walce o siebie i swój powrót do zdrowia i dotychczasowego życia!

47 592 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 572 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof VJ - awatar

Krzysztof VJ

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 572

Mariusz - awatar
Mariusz
250
Cyprian - awatar
Cyprian
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
PSPR days - awatar
PSPR days
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
AgaP - awatar
AgaP
100
Przemyslaw - awatar
Przemyslaw
100
PSPR - awatar
PSPR
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda-Lena - awatar
Magda-Lena
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij