Zbiórka Pomoc Agnieszce Bednarczyk - miniaturka zdjęcia

Pomoc Agnieszce Bednarczyk

Zbiórka Pomoc Agnieszce Bednarczyk - zdjęcie główne

Pomoc Agnieszce Bednarczyk

36 641 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 501 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof VJ - awatar

Krzysztof VJ

Organizator zbiórki

Lista złamań, pęknięć, przesunięć, odłamków kości twarzy jest bardzo długa. Trudno ją całą przeczytać. A urazów jest więcej, choćby połamane nadgarstki. Rodzina zwraca się z gorącą prośbą o pomoc finansową i solidarność z ofiarą pijanego kierowcy.

22 grudnia 2019 r. Agnieszka Bednarczyk, częstochowianka, aktywistka branżowa w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, tancerka i pozytywna osobowość stała się przypadkową, niezwykle pechową ofiarą wypadku (jako piesza). Jak informują lokalne media, kierowca był pijany i uciekł z miejsca zdarzenia. Szczegóły wydarzenia, które w tym momencie znamy: https://bit.ly/2Qw7Xyk 

Agnieszka odniosła przede wszystkim bardzo ciężkie obrażenia twarzoczaszki, która jest po prostu zniszczona! Na szczęście diagnoza wskazuje na to, że mózg jest w pełni sprawny. Agnieszka jest przytomna, komunikatywna, myśli racjonalnie, pomimo ogromnych dawek leków uśmierzających ból.

Dość powiedzieć, że mimo pilnej potrzeby kilku operacji, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie nie podjął się żadnej. Dzięki intensywnym staraniom Rodziny oraz Przyjaciół Agnieszka z początkiem stycznia została przetransportowana do Wojewódzkiego Szpitala w Sosnowcu, gdzie operowania podjął się zespół specjalistów chirurgii rekonstrukcyjnej i pourazowej. Lekarze widzą szansę powrotu do normalnego życia!

Będą jednak potrzebne kolejne operacje, zabiegi. A przede wszystkim Agnieszkę czekają bardzo kosztowne wieloletnie leczenie i rehabilitacja. Także opieka jest niezbędna, ponieważ długo nie będzie w stanie wykonywać podstawowych czynności. W tym momencie nie jesteśmy w stanie oszacować wysokości potrzebnej pomocy, dlatego prosimy potraktować tę zbiórkę jako pierwszą część, która pomoże Agnieszce na pokrycie codziennych potrzeb w najbliższym czasie. 

Niestety jak to w życiu bywa, nieszczęścia chodzą parami. Agnieszka miała właśnie zmienić pracę i wygasiła w tym celu działalność gospodarczą. W wyniku splotu okoliczności nie zdążyła podpisać nowej umowy... Ani Agnieszka, ani Jej Najbliżsi nie byli na taką sytuację przygotowani.

Konieczna jest nasza wielka mobilizacja! Bądźmy razem z Agnieszką w jej najtrudniejszej sytuacji w życiu. Agnieszka jest wręcz szokująco, nieprawdopodobnie dzielna. Otarła się o śmierć. Jak napisała/podyktowała (ma złamane oba nadgarstki) na profilu: "Choć to jest prawdziwy cud, to ja żyję. Dostałam drugie życie. Dla mnie znaczy to, że mam na tym świecie jeszcze coś do zrobienia". Chyba każdemu z nas się wydaje, że po takim zdarzeniu wpadłby w depresję, załamanie nerwowe, głęboką apatię, nie odrywał wzroku od szpitalnego sufitu. Agnieszka, pomimo Jej stanu fizycznego, skupia się codziennie na poszukiwaniu rozwiązań poszczególnych problemów, przed którymi stanęła. Chce ponownie żyć w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie poradzi sobie jednak bez dobrych ludzi. Bądźmy nimi!!!  

 

Artykuł o wypadku:

http://czestochowa.slaska.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/277051,Areszt-dla-sprawcy-wypadku-ktory-uciekl-z-miejsca-zdarzenia.html?fbclid=IwAR2fw-0WVs-PGuWP3Ul-gnWjbvdJPdmR8XmVoufPMtjqYTiuRu89icfB9Lg  (czasem za pierwszym razem się nie otwiera, trzeba odświeżyć stronę)

 

Profil Agnieszki (potrzebne są nie tylko pieniądze, ale i słowa wsparcia): https://www.facebook.com/agnieszka.gabriela6

 

Zbiórkę w imieniu Agnieszki prowadzi jej brat, Krzysztof.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Krzysztof VJ - awatar

  Krzysztof VJ

  19.02.20
  19.02.20

  Witam Kochani kolejny raz z Całego Serca Dziękuję za Wsparcie i Pomoc dla Agi. Czas na kilka informacji. Twarz po konsultacjach, kolejne zabiegi i korekty za pół roku jak rozpuszczą się szwy w jamie ustnej i wyjęte zostaną tytanowe płytki. Za rok będzie decyzja co z zębami, a także co ze zgryzem itd... Twarz wciąż bez czucia może kiedyś wróci, i zmysł powonienia nadal nieaktywny, liczymy na chociaż częściowy powrót. Aga pozostaje przy diecie w postaci papek. Ręce powoli się zrastają - z prawą gorzej ale rehabilitacja przynosi efekty, oczywiście do konsultacji. Kolano po rezonansie i pierwszej konsultacji, okazuje się, że jest całkowicie zerwane wiązadło krzyżowe przednie. Niestety do operacyjnej rekonstrukcji, ale żeby operacja mogła się odbyć trzeb najpierw zrehabilitować staw kolanowy aby odzyskał sprawność ruchową i odbudować mięśnie które zanikły podczas hospitalizacji i czasie kiedy noga była w ortezie, wiec potrzebna rehabilitacja przed i po operacyjna. Pozdrawiam i Dziękuję.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.04.20
  19.04.20

  Wracaj do zdrowia. Do zatańczenia!

 • Paulina Dzidowska - awatar

  Paulina Dzidowska

  01.03.20
  01.03.20

  Dużo siły w walce o siebie i swój powrót do zdrowia i dotychczasowego życia!

 • Elżbieta Łazarko, Waleria Łazarko, Romek Łazarko - awatar

  Elżbieta Łazarko, Waleria Łazarko, Romek Łazarko

  01.03.20
  01.03.20

  Powrotu do zdrowia!

 • Michał - awatar

  Michał

  31.01.20
  31.01.20

  Wracaj do zdrowia Agnieszka, jest jeszcze wiele fajnych rzeczy do zrobienia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.01.20
  15.01.20

  Agnieszko, życzę powrotu do zdrowia:-)

36 641 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 501 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof VJ - awatar

Krzysztof VJ

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 501

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
ogdan - awatar
ogdan
500
Kinga Jaruga - awatar
Kinga Jaruga
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata Pelc - awatar
Agata Pelc
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
30
WALDEK - awatar
WALDEK
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij