
Dzień dobry jestem matką, która całe życie z córka jest sama, jesteśmy same na świecie, ale jakoś sobie radziłam. Staram się pracować wszędzie. Dziś logując się na konto bankowe okazało się, że pieniądze zabrał komornik. Firma aasa, mimo ugody i mojego wywiązywania się z ugody, terminowych wpłat ( do wglądu) wysłała do komornika pismo o zajęcie. Bank zajął, Assa przyznaje się do błędu ale twierdzi, że to automat, komornik umywa ręce, choć dopiero jutro, jak wyjaśnił wyślę do mnie pismo o zajęciu. Konto mam wspólne z córką. Marysia wróciła z pracy w Niemczech też mi pomaga. Jest zdolna kocha skoki narciarskie. Zarobione swoje pieniądze wpłaciła na to nasze konto. I co ja mam powiedzieć dziecku. Czuje się okropnie. Staram się całe życie i cały czas pod górę. Proszę o pomoc. Może uda mi się odzyskać pieniądze (ale to potrwa).
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!