Zbiórka Zbiórka dla Kubusia - zdjęcie główne

Zbiórka dla Kubusia

500 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
agnieszka kaliszuk - awatar

agnieszka kaliszuk

Organizator zbiórki

Jestem mamą Kubusia i zbieram środki na turnusy rehabilitacyjne dla swojego niepełnosprawnego synka.

Jakub urodził się 6 maja 2011 roku z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem i innymi wadami towarzyszącymi. Od urodzenia musi być rehabilitowany. Jakub to bardzo pogodne i usmiechnięte dziecko. Jego rehabilitacja pochłania ogromne nakłady finansowe dlatego postanowiłam utworzyć tutaj dla Niego zbiórkę na turnusy rehabilitacyjne, które są Jakubowi bardzo potrzebne by poprawić Jego stan umysłowy i ruchowy.

Zwracam się do wszystkich ludzi o wielkich sercach o pomoc dla swojego synka.

Jakub jest podopiecznym fundacji Słoneczko. Kubusiowi są bardzo potrzebne turnusy rehabilitacyjne, na których ma kompleksową rehabilitację, zajęcia z logopedą, pedagogiem, hipoterapię, integrację sensoryczną.

Ja musiałam zrezygnować z pracy by opiekować się synkiem, pracuje tylko tata Kubusia. Borykamy się na codzień z ogromnymi trudnościami w zdobyciu środków na rehabilitację synka. Otrzymuję z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej świadczenie pielęgnacyjne i inne dodatki. Mój partner otrzymuje wynagrodzenie w granicach najniższego wynagrodzenia. Sami nie jesteśmy w stanie sfinansować Jakubowi rehabilitacji, która jest mu niezbędna.

Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla JAKUBA!

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka dla KubusiaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka dla KubusiaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka dla Kubusia

Komentarze


 • Jakub - awatar

  Jakub

  03.09.15
  03.09.15

  Pomoc zawsze i wszędzie :)

 • Asia - awatar

  Asia

  28.08.15
  28.08.15

  Wysyłam jeszcze raz, może się trochę zbiórka ruszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  24.08.15
  24.08.15

  trzymam kciuki ,żeby udało uzbierać się na turnus

 • Asia - awatar

  Asia

  15.08.15
  15.08.15

  Powodzenia i uściski Kubusiowi!

500 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
agnieszka kaliszuk - awatar

agnieszka kaliszuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Piotr - awatar
Piotr
20
Jakub - awatar
Jakub
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Asia - awatar
Asia
30
Dominika - awatar
Dominika
20
ewelina - awatar
ewelina
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Wiolka - awatar
Wiolka
20
Michal - awatar
Michal
5
ewelina - awatar
ewelina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij