Zbiórka Zbiórka dla Kubusia - zdjęcie główne

Zbiórka dla Kubusia

500 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
agnieszka kaliszuk - awatar

agnieszka kaliszuk

Organizator zbiórki

Jestem mamą Kubusia i zbieram środki na turnusy rehabilitacyjne dla swojego niepełnosprawnego synka.

Jakub urodził się 6 maja 2011 roku z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem i innymi wadami towarzyszącymi. Od urodzenia musi być rehabilitowany. Jakub to bardzo pogodne i usmiechnięte dziecko. Jego rehabilitacja pochłania ogromne nakłady finansowe dlatego postanowiłam utworzyć tutaj dla Niego zbiórkę na turnusy rehabilitacyjne, które są Jakubowi bardzo potrzebne by poprawić Jego stan umysłowy i ruchowy.

Zwracam się do wszystkich ludzi o wielkich sercach o pomoc dla swojego synka.

Jakub jest podopiecznym fundacji Słoneczko. Kubusiowi są bardzo potrzebne turnusy rehabilitacyjne, na których ma kompleksową rehabilitację, zajęcia z logopedą, pedagogiem, hipoterapię, integrację sensoryczną.

Ja musiałam zrezygnować z pracy by opiekować się synkiem, pracuje tylko tata Kubusia. Borykamy się na codzień z ogromnymi trudnościami w zdobyciu środków na rehabilitację synka. Otrzymuję z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej świadczenie pielęgnacyjne i inne dodatki. Mój partner otrzymuje wynagrodzenie w granicach najniższego wynagrodzenia. Sami nie jesteśmy w stanie sfinansować Jakubowi rehabilitacji, która jest mu niezbędna.

Dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla JAKUBA!

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka dla KubusiaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka dla KubusiaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka dla Kubusia

Komentarze


 • Jakub - awatar

  Jakub

  03.09.2015
  03.09.2015

  Pomoc zawsze i wszędzie :)

 • Asia - awatar

  Asia

  28.08.2015
  28.08.2015

  Wysyłam jeszcze raz, może się trochę zbiórka ruszy. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  24.08.2015
  24.08.2015

  trzymam kciuki ,żeby udało uzbierać się na turnus

 • Asia - awatar

  Asia

  15.08.2015
  15.08.2015

  Powodzenia i uściski Kubusiowi!

500 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
agnieszka kaliszuk - awatar

agnieszka kaliszuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Piotr - awatar
Piotr
20
Jakub - awatar
Jakub
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Asia - awatar
Asia
30
Dominika - awatar
Dominika
20
ewelina - awatar
ewelina
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Wiolka - awatar
Wiolka
20
Michal - awatar
Michal
5
ewelina - awatar
ewelina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij