Zbiórka Na rehabilitację dla Agatki - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitację dla Agatki

Zbiórka Na rehabilitację dla Agatki - zdjęcie główne

Na rehabilitację dla Agatki

12 292 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Schott - awatar

Małgorzata Schott

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,

jestem ciocią niepełnosprawnej Agatki. Wskutek wylewu, którego doznała w 6 dobie życia Agatka ma obniżone napięcie mięśniowe, padaczkę, nie mówi. Przez wieloletnie rehabilitacje rodzicom Agatki i jej samej udało poczynić się wielkie postępy w poruszaniu. Agatka potrafi raczkować, a prowadzona stawia kroki co ułatwia jej mamie opiekę nad nią.  

Dwa tygodnie temu ze względu na deformację kończyn Agatka przeszła przez bardzo ciężką operację prawej nóżki, stopy i biodra. Operacja polegała na przecięciu skóry, a następnie odpowiedniej korekcji w oparciu o przecięcie i zespolenie kości i wydłużenie tkanek miękkich. Za trzy tygodnie Agusia przejdzie przez kolejną operację drugiej nóżki. Po tej bolesnej wręcz dramatycznej operacji nasza Agatka będzie mogła się sprawniej poruszać.

Nasza Agatka rośnie, dojrzewa, a tym samym wymaga dużo siły w codziennej pielęgnacji. Moja siostra wraz z mężem i synkiem robią wszystko aby mimo niepełnosprawności Agatki ich życie wyglądało normalnie. Poświęcają każdą wolną chwilę na to aby ulepszyć i poprawić komfort życia Agatki. Pomoc ta wymaga dużo pracy, siły fizycznej i psychicznej. Są bardzo dzielni, poświęcają w 100% swój czas.

Po kolejnej operacji  niezbędna jest rehabilitacja, aby nie zaprzepaścić osiągniętych wyników, a wręcz uzyskać nowe, jeszcze lepsze. Niestety koszty takich zabiegów są kolosalne. Dlatego zwracam się z prośbą o Waszą pomoc w postaci środków pieniężnych na pokrycie kosztownej, długofalowej rehabilitacji naszej kochanej Agatki aby jej życie i całej jej rodzinki mogło być łatwiejsze. 

Mam nadzieję, że znajdą się ludzie o dobrym sercu, którym los Agusi nie jest obojętny.

Bedę Wam bardzo wdzięczna za każdą pomoc. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kornela Kowalska - awatar

  Kornela Kowalska

  27.09.20
  27.09.20

  pozdraiamy i zdrówka życzymy :)

 • Kornela Kowalska - awatar

  Kornela Kowalska

  25.08.20
  25.08.20

  Dużo zdrówka dla Agatki :) pozdrawiamy

 • Kinga - awatar

  Kinga

  06.01.20
  06.01.20

  Dużo zdrówka dla Agatki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.07.19
  24.07.19

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.02.19
  08.02.19

  Wow!! jest nas coraz więcej!:) super! pozdrawiam wszystkich:)buziaki!:) Justynka Chmurka;)

12 292 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 145 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Schott - awatar

Małgorzata Schott

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 145

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kornela Kowalska - awatar
Kornela Kowalska
40
Gosia za torebkę - awatar
Gosia za torebkę
50
Sylwia za książki - awatar
Sylwia za książki
62
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Malwina - awatar
Malwina
60
Bianka Dondera - awatar
Bianka Dondera
25
GOSIA, za szpilki, 3 pary - awatar
GOSIA, za szpilki, 3 pary
170
GOSIA, za mebelki - awatar
GOSIA, za mebelki
25
GOSIA, za książki 4 sztuki - awatar
GOSIA, za książki 4 sztuki
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij