Zbiórka Pomoc dla Niusi i Kropki - zdjęcie główne

Pomoc dla Niusi i Kropki

1 781 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Sujkowska - awatar

Agnieszka Sujkowska

Organizator zbiórki

Witam,

nazywam się Agnieszka i chciałabym pomóc dwóm kotkom, które wymagają leczenia, ale niestety bez wsparcia finansowego nie jestem wstanie nic zrobić.

Kotka Kropka jest ośmioletnią kotką i mamą siedmioletniej kotki Niusi. Obie kotki są kotami wolnobytującymi i mieszkają na jednym z osiedli w Gdyni.

Kotka Kropka została złapana na sterylizację miejską. W lecznicy okazało się, że wymaga również leczenia zębów. Koszt sterylizacji został pokryty ze środków miejskich, ale pozostał do uregulowania koszt za leczenie zębów. Kropka przebywa w lecznicy i dochodzi do siebie po zabiegach.

Kotka Niusia przebywa obecnie w miejscu swojego bytowania i czeka aż uzbieram środki na jej diagnostykę i leczenie. Niusia wygląda źle. Jest wynędzniała, jej futerko ma przełysienia, szczególnie widoczne pod ogonem, sierść jest matowa, a zamiast koloru czarnego umaszczenie zmieniło się na rude. Niusia ma do tego guza na tylnej łapce. Kotka potrzebuje diagnostyki i leczenia. Po wyleczeniu zostanie wysterylizowana (niestety środki miejskie na sterylizację skończyły się). Gdy tylko uzbieram część pieniędzy, zabiorę Niusię do lecznicy na diagnostykę.

Zdaję sobie sprawę, że potrzebujących ludzi i zwierząt jest bardzo dużo, ale mam również nadzieję, że uda mi się zebrać środki na spłacenie długu za leczenie zębów Kropki i uzbierać na diagnostykę i leczenie Niusi.

Każda złotówka ma dla mnie duże znaczenie. Wszystkim darczyńcom dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 781 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Sujkowska - awatar

Agnieszka Sujkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Rafał - awatar
Rafał
20
Agnieszka Sujkowska - awatar
Agnieszka Sujkowska
5
Natalia - awatar
Natalia
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Dla Kropeczki i Niusi - awatar
Dla Kropeczki i Niusi
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roksana Kłapkowska - awatar
Roksana Kłapkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij