Zbiórka kotka z dziurą w pyszczku - zdjęcie główne

kotka z dziurą w pyszczku

679 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

kochani, dzisiaj odebrałyśmy Beti z kliniki, zawiozłyśmy do domu tymczasowego, bardzo awaryjnego, z uwagi na fakt iż w domu są koty właścicielskie i jeszcze jeden tymczasik, mały rudy kocurek, który również szuka domu, musieliśmy go zaszczepić, żeby Beti go nie zaraziła. Jest kotką wystraszoną, nagle zmieniło się całe jej życie, miała być tylko sterylka a okazało się, że potrzebuje pomocy, teraz już nie mielibyśmy serca jej wyrzucić, otwiera się na człowieka, panie  z kliniki powiedziały że zrobiła postępy, ale jednak boi się jeszcze. NIc dziwnego tydzień w klatce dla kotki z ulicy to duża zmiana...  rana ładnie się goi, do niedzieli dostanie jeszcze resztę leków. Od nas dostała na wyprawkę do dt, karmę i żwirek <3 nowe zdjęcia od razu zamieścimy jak będą. jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i Wasze dobre serca<3 

KOLEJNY RAZ PROSIMY O POMOC, TYM RAZEM KOTECZKA ZABRANA TYLKO NA STERYLIZACJĘ, PANI ZABRANA DO DPSu, RODZINA ZAGRANICĄ NIE BĘDZIE DOKARMIAĆ KOTA... PO 5 DNIACH ODEBRALIŚMY KOTKĘ BETI, Z LECZNICY, ZABRALIŚMY JĄ ABY ZROBIĆ TESTY WINNEJ LECZNICY, PONIEWAŻ STOWARZYSZENIE START, JAKIMŚ CUDEM ZNALAZŁO DLA KOTECZKI TYMCZAS NA TYDZIEŃ... W TEJ LECZNICY OKAZŁAO SIĘ , ZE KOTKA MA DZIURĘ W POLICZKU, HERPES VIRUSA I ZAPALENIE GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH... NOGI SIĘ POD NAMI UGIĘŁY, BO TO ZNACZYŁO, ŻE TYMCZASU NIE BĘDZIE... POSTANOWIŁYŚMY ZOSTAWIĆ BETI W LECZNICY W SZPITALNEJ KLATCE DO MOMENTU WYLECZENIA JUŻ DZISIAJ W OBU LECZNICACH ZOSTAWIŁYŚMY 230 ZŁ, KAŻDA DOBA W SZPITALIKU TO 50, MUSI TAM POSIEDZIEĆ KILKA DNI, DOSTAJE ANTYBIOTYK I KAPSUŁKI NA WZMOCNIENIE.... BARDZO SZUKAMY DLA NIEJ DOMKU... JEST WYSTERYLIZOWANA I NIE JEST DZIKUSEM JAK MYŚLELIŚMY, GRZECZNIE ZNIOSŁA ZASTRZYKI I GMYRANIE PRZY POLICZKU... JEST DROBNIUTKĄ KOTECZKĄ, BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ POMOC...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magda WU - awatar

  Magda WU

  15.09.2019
  15.09.2019

  dzisiaj Kicia pierwszy raz w dzień(w nocy patrząc po sierści już jej się zdarzało) położyła się na łóżku a nie pod nim. Chodzi po mieszkaniu. Coraz bliżej nas (chociaż nadal się nie dotykamy). 🙂Ogólnie dużo się bawi, w nocy biega z piłkami, a dzisiaj już nawet w dzień biegała za "robaczkiem" (na baterie)

  to jest takie szczęście...bo jeszcze 2 tygodnie temu zastanawialiśmy się, czy jej nie wypuścić na ulicę, że siedzi cały czas w kącie i wpada w depresję, ale jak widać są postępy, trzymajcie wszyscy kciuki za Beti i za jej dom tymczasowy....cudowni cierpliwi ludzie <3

Komentarze


 • AlbercikMofoMarcel - awatar

  AlbercikMofoMarcel

  28.06.2019
  28.06.2019

  trzymamy kciuki za koteczkę

679 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda WU - awatar

Magda WU

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kornelia - awatar
Kornelia
20
Magda - awatar
Magda
20
Agata - awatar
Agata
10
Marta Schachta - awatar
Marta Schachta
20
Robert B - awatar
Robert B
20
Weronika - awatar
Weronika
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gosia Nowicka - awatar
Gosia Nowicka
1
Robert B. - awatar
Robert B.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij