Zbiórka Na Rehabilitację i Na Marzenia - miniaturka zdjęcia

Na Rehabilitację i Na Marzenia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na Rehabilitację i Na Marzenia - zdjęcie główne

Na Rehabilitację i Na Marzenia

8 229 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Przygodzka - awatar

Aga Przygodzka

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka Przygodzka.  

Mam 26 lat

Skończyłam Warszawaska Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej Kierunek Fotografia i Warszawskią Szkołę Reklamy Kierunek Projektowanie Graficzne.

Zbieram  pieniądze na zabiegi rehabilitacyjne, na mój wymarzony aparat fotograficzny, zbieram pieniądze też na moją naukę w szkole i jeszcze na inne ważne rzeczy związane z moja niepełnosprawnością i dysfunkcjami. 

Pieniądze zostaną wykorzystane rozsądnie, będą też wykorzystane również na korzystne i dobre cele.

Jestem młodą, pełnoletnią radosną osobą, która zmaga się ze skutkami dziecięcego porażenia mózgowego i głębokiej dysleksji rozwojowej oraz dyspraksji.

Oznacza to tyle, że mam trudności w pisaniu, gdyż moja prawa ręka jest niesprawna, mam również trudności z równowagą, koncentracją, czytaniem i mową.

To wszystko sprawia, że każdy nowy dzień jest wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego rodzeństwa i mojej mamy. 

Mam marzenia i chciałabym mieć przyjaciół, którzy odkryją i wzbogacą mój świat.  Dążę do osiągnięcia stanu zdrowia, aby moje życie stało się łatwiejsze i radośniejsze.

Moje pasje to fotografia, grafika, malarstwo-rysunek. (Jestem autorką okładki książki: „Dyspraksja - rozwojowe zaburzenie koordynacji” Dr. Amandy Kirby).

Moje marzenia i cele: Zostać grafikiem, też fotografem, znaleźć pracę którą będę lubiła i marze żeby pracować w przedszkolu.

Moje Potrzeby: (Ciągła Rehabilitacja, Masaże Wzmacniajace Moje Mięśnie, Ćwiczenia Ogólno-Rozwojowe, Różne Terapie, Edukacja, Kursy i Warsztaty).

Ja wiem, że wspierają mnie ludzie, którzy we mnie wierzą i widzą mój wspaniały potencjał. Będę Bardzo Wdzięczna Za Każdą Wpłaconą Złotówkę Na Moje Konto.


UWAGA: Jestem też podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". 

W podanym poniżej linku są wszystkie informacje do wpłaty na 1,5%

W formularzu PIT wpisz numer:

KRS 0000037904

Tu jest link do mojej fundacji:

https://dzieciom.pl/podopieczni/23977

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom ''Zdążyć z Pomocą''

Numer Konta wyślemy

na telefon lub na e-mail.

Tytułem:

23977 Przygodzka Agnieszka

darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Tomek - awatar

    Tomek

    22.01.2023
    22.01.2023

    😄

8 229 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Przygodzka - awatar

Aga Przygodzka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Karol Janas - awatar
Karol Janas
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dominika - awatar
Dominika
680
Leszek Szostak - awatar
Leszek Szostak
200
Tomek - awatar
Tomek
200
Monika Kucharczyk - awatar
Monika Kucharczyk
275
Marcin Dziubas - awatar
Marcin Dziubas
200
Margaret Nowak - awatar
Margaret Nowak
550
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
87

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij