Zbiórka Na Rehabilitację i Na Marzenia - zdjęcie główne

Na Rehabilitację i Na Marzenia

1 131 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Przygodzka - awatar

Aga Przygodzka

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka Przygodzka.  

Mam 25 lata

Chodzę do Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Zbieram  pieniądze na zabiegi rehabilitacyjne, na mój wymarzony aparat fotograficzny, zbieram pieniądze też na moją naukę w szkole i jeszcze na inne ważne rzeczy związane z moja niepełnosprawnością i dysfunkcjami. 

Pieniądze zostaną wykorzystane rozsądnie, będą też wykorzystane również na korzystne i dobre cele.

Jestem młodą, pełnoletnią radosną osobą, która zmaga się ze skutkami dziecięcego porażenia mózgowego i głębokiej dysleksji rozwojowej oraz dyspraksji.

Oznacza to tyle, że mam trudności w pisaniu, gdyż moja prawa ręka jest niesprawna, mam również trudności z równowagą, koncentracją, czytaniem i mową.

To wszystko sprawia, że każdy nowy dzień jest wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego rodzeństwa i mojej mamy. 

Mam marzenia i chciałabym mieć przyjaciół, którzy odkryją i wzbogacą mój świat.  Dążę do osiągnięcia stanu zdrowia, aby moje życie stało się łatwiejsze i radośniejsze.

Moje pasje to fotografia, grafika, malarstwo-rysunek (jestem autorką okładki książki: „Dyspraksja - rozwojowe zaburzenie koordynacji" Dr. Amandy Kirby)

Moje marzenia i cele: Ukończyć studium graficzne, zostać grafikiem i też fotografem.

Moje Potrzeby: ciągła rehabilitacja (masaże wzmacniajace moje mięśnie, ćwiczenia ogólno-rozwojowe, różne terapie), edukacja (kursy, warsztaty) 

Ja wiem, że wspierają mnie ludzie, którzy we mnie wierzą i widzą mój wspaniały potencjał. Będę Bardzo Wdzięczna Za Każdą Złotówkę Przekazaną Na Moje Konto.


UWAGA: Jestem też podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". 

W podanym poniżej linku są wszystkie informacje do wpłaty 1%

https://dzieciom.pl/podopieczni/23977

KRS 0000037904 a mój nr to

23977 Agnieszka Przygodzka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 131 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Przygodzka - awatar

Aga Przygodzka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ARLETA - awatar
ARLETA
50
Dominika Raczyńska - awatar
Dominika Raczyńska
100
Magda Nowosad - awatar
Magda Nowosad
100
ARLETA - awatar
ARLETA
200
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ola B - awatar
Ola B
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij