Zbiórka Operacja Agnieszki koszty dodat. - miniaturka zdjęcia

Operacja Agnieszki koszty dodat.

Zbiórka Operacja Agnieszki koszty dodat. - zdjęcie główne

Operacja Agnieszki koszty dodat.

3 030 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Pietz - awatar

Agnieszka Pietz

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo!

 Jestem 36-letnią, pełną energii kobietą, która bardzo potrzebuje Waszego wsparcia. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD). Byłam wielokrotnie, z różnym skutkiem, operowana (1983, 1992, 2005-2012). Był to dla mnie bardzo trudny i ciężki okres. W wyniku ostatniej operacji pogorszył się mój stan zdrowia. Poruszam się o kuli dla utrzymania równowagi. Prawa noga w wyniku powikłań skróciła się o 2 cm, pojawiły się problemy z kręgosłupem, przykurcze mięśni, wzmożona spastyka i  silne bóle nóg oraz pleców. Codzienne poruszanie się kosztuje mnie wiele wysiłku. Cierpię w wyniku błędów lekarzy, którzy obecnie rozkładają ręce i mówią, że zrobili wszystko co mogli. 

Pojawiła się dla mnie szansa leczenia w Instytucie Paley'a w USA. Dr David Feldman, podczas wizyty w Poznaniu V/2017 poznał moją historię oraz dokumentację medyczną i zakwalifikował mnie do operacji. Otrzymałam kosztorysy z opisem planowanego leczenia. Niestety, koszty są ogromne, dla mnie osoby chorej i utrzymującej się z renty socjalnej-nieosiągalne. Dzięki tej operacji moje życie stałoby się łatwiejsze. Wyrównana długość nóg poprawiłaby moją równowagę i postawę ciała, a przy stałej kontynuacji rehabilitacji część problemów z kręgosłupem z czasem zniknęłaby również. Poza tym mój duży palec stopy, wykoślawiony do reszty zostałby wyprostowany i nigdy więcej nie musiałabym specjalnie przerabiać każdej pary butów po to, by móc w nich chodzić. Może w końcu na mej twarzy zagościłby znowu szczery uśmiech, jak na moim ulubionym zdjęciu! 

Z racji tego, iż kosztorysy leczenia łącznie opiewają na kwotę 700 tysięcy złotych do pomocy w zbiórce przyłączyły się także inne fundacje. Jedna z Nich będzie zbierała pieniądze na mój pobyt w szpitalu oraz operację. Kolejna na koszty rehabilitacji, natomiast pieniądze zebrane na Pomagam.pl zostaną przeznaczone na dodatkowe koszty związane z leczeniem w USA m. in. na leki, nocleg czy przelot samolotem. Będę Państwu bardzo wdzięczna za wszelkie wsparcie i przekazywane dla mnie środki finansowe oraz dalsze udostępnianie linków mojej zbiórki, które już wkrótce pojawią się na mojej stronie: http://www.facebook.com/pomocdlaagnieszkipietz

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Darczyńców oraz ludzi dobrej woli. Wierzę, że dzięki Wam Wszystkim to się uda! Dziękuję z całego serca! 

Agnieszka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anita Iwanko - awatar

  Anita Iwanko

  08.02.18
  08.02.18

  Kochana życzę Ci jak najlepiej Proszę Boga aby miał Cię w swojej opiece i pomógł Ci przeżyć lżej wszystkie ciężkie chwilę Wiem że Ci ciężko i napewno twojej rodzinie również Ale pamiętaj są ludzie gotowi pomóc prawdziwa miłość i przyjaciele Radości ducha uśmiechu i modlitwy życzę powodzenia

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   08.02.18
   08.02.18

   Dziękuję bardzo.

 • Damian Stasinski - awatar

  Damian Stasinski

  15.09.17
  15.09.17

  Aga powodzenia!! I nos do gory ! Bedzie dobrze

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   23.10.17
   23.10.17

   Dziękuję! Siepomaga.pl dołączyło. Coś się ruszyło.

 • SławP - awatar

  SławP

  17.08.17
  17.08.17

  Trzymam kciuki Aga...

 • Agnieszka Bearpark - awatar

  Agnieszka Bearpark

  27.07.17
  27.07.17

  Agus, man nadzieje, ze uzbierasz cala kwote. xx

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   28.07.17
   28.07.17

   Dziękuję 💝

 • Kasia Daga - awatar

  Kasia Daga

  18.07.17
  18.07.17

  mam nadzieje ze uzbierasz cala kwote , pozdrawiam

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   28.07.17
   28.07.17

   Dziękuję 💝

3 030 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Pietz - awatar

Agnieszka Pietz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maciej - awatar
Maciej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita Iwanko - awatar
Anita Iwanko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra ILLmann - awatar
Aleksandra ILLmann
20
Damian Stasinski - awatar
Damian Stasinski
100
SławP - awatar
SławP
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij