Zbiórka Operacja Agnieszki koszty dodat. - zdjęcie główne

Operacja Agnieszki koszty dodat.

3 030 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Pietz - awatar

Agnieszka Pietz

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo!

 Jestem 36-letnią, pełną energii kobietą, która bardzo potrzebuje Waszego wsparcia. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD). Byłam wielokrotnie, z różnym skutkiem, operowana (1983, 1992, 2005-2012). Był to dla mnie bardzo trudny i ciężki okres. W wyniku ostatniej operacji pogorszył się mój stan zdrowia. Poruszam się o kuli dla utrzymania równowagi. Prawa noga w wyniku powikłań skróciła się o 2 cm, pojawiły się problemy z kręgosłupem, przykurcze mięśni, wzmożona spastyka i  silne bóle nóg oraz pleców. Codzienne poruszanie się kosztuje mnie wiele wysiłku. Cierpię w wyniku błędów lekarzy, którzy obecnie rozkładają ręce i mówią, że zrobili wszystko co mogli. 

Pojawiła się dla mnie szansa leczenia w Instytucie Paley'a w USA. Dr David Feldman, podczas wizyty w Poznaniu V/2017 poznał moją historię oraz dokumentację medyczną i zakwalifikował mnie do operacji. Otrzymałam kosztorysy z opisem planowanego leczenia. Niestety, koszty są ogromne, dla mnie osoby chorej i utrzymującej się z renty socjalnej-nieosiągalne. Dzięki tej operacji moje życie stałoby się łatwiejsze. Wyrównana długość nóg poprawiłaby moją równowagę i postawę ciała, a przy stałej kontynuacji rehabilitacji część problemów z kręgosłupem z czasem zniknęłaby również. Poza tym mój duży palec stopy, wykoślawiony do reszty zostałby wyprostowany i nigdy więcej nie musiałabym specjalnie przerabiać każdej pary butów po to, by móc w nich chodzić. Może w końcu na mej twarzy zagościłby znowu szczery uśmiech, jak na moim ulubionym zdjęciu! 

Z racji tego, iż kosztorysy leczenia łącznie opiewają na kwotę 700 tysięcy złotych do pomocy w zbiórce przyłączyły się także inne fundacje. Jedna z Nich będzie zbierała pieniądze na mój pobyt w szpitalu oraz operację. Kolejna na koszty rehabilitacji, natomiast pieniądze zebrane na Pomagam.pl zostaną przeznaczone na dodatkowe koszty związane z leczeniem w USA m. in. na leki, nocleg czy przelot samolotem. Będę Państwu bardzo wdzięczna za wszelkie wsparcie i przekazywane dla mnie środki finansowe oraz dalsze udostępnianie linków mojej zbiórki, które już wkrótce pojawią się na mojej stronie: http://www.facebook.com/pomocdlaagnieszkipietz

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Darczyńców oraz ludzi dobrej woli. Wierzę, że dzięki Wam Wszystkim to się uda! Dziękuję z całego serca! 

Agnieszka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anita Iwanko - awatar

  Anita Iwanko

  08.02.18
  08.02.18

  Kochana życzę Ci jak najlepiej Proszę Boga aby miał Cię w swojej opiece i pomógł Ci przeżyć lżej wszystkie ciężkie chwilę Wiem że Ci ciężko i napewno twojej rodzinie również Ale pamiętaj są ludzie gotowi pomóc prawdziwa miłość i przyjaciele Radości ducha uśmiechu i modlitwy życzę powodzenia

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   08.02.18
   08.02.18

   Dziękuję bardzo.

 • Damian Stasinski - awatar

  Damian Stasinski

  15.09.17
  15.09.17

  Aga powodzenia!! I nos do gory ! Bedzie dobrze

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   23.10.17
   23.10.17

   Dziękuję! Siepomaga.pl dołączyło. Coś się ruszyło.

 • SławP - awatar

  SławP

  17.08.17
  17.08.17

  Trzymam kciuki Aga...

 • Agnieszka Bearpark - awatar

  Agnieszka Bearpark

  27.07.17
  27.07.17

  Agus, man nadzieje, ze uzbierasz cala kwote. xx

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   28.07.17
   28.07.17

   Dziękuję 💝

 • Kasia Daga - awatar

  Kasia Daga

  18.07.17
  18.07.17

  mam nadzieje ze uzbierasz cala kwote , pozdrawiam

  • Agnieszka Pietz - awatar

   Agnieszka Pietz - Organizator zbiórki

   28.07.17
   28.07.17

   Dziękuję 💝

3 030 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Pietz - awatar

Agnieszka Pietz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maciej - awatar
Maciej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anita Iwanko - awatar
Anita Iwanko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Aleksandra ILLmann - awatar
Aleksandra ILLmann
20
Damian Stasinski - awatar
Damian Stasinski
100
SławP - awatar
SławP
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij