Zbiórka Proszę aniołów o pomoc - miniaturka zdjęcia

Proszę aniołów o pomoc

Monika Mrozicka - awatar

Monika Mrozicka

Organizator zbiórki

Aga choruję na WRODZONY HIPERINSULINIZM , jest to niekontrolowany wyrzut insuliny do organizmu. Po prostu Agi trzustka wydziela za dużo insuliny i niestety zbija cukier. Jest to ciężka i bardzo rzadka choroba. Aga wymaga podawania leków przez pompę insulinową aby utrzymać cukier w prawidłowych wartościach. Niestety w tej chorobie lekarstwa i potrzebny sprzęt medyczny jest nierefundowany przez NFZ. Miesięczny koszt leczenia to około 3 tysięcy złotych. Próbujemy uzbierać 66000 tysięcy aby zabezpieczyć Agę w potrzebne leki i sprzęt na około 2 lata. Z informacji jakie posiadamy podanych od pana Profesora hiperinsulinizm rozsiany jest chorobą niewyleczalną lecz jest nadzieja że jak będą cały czas kontrolowane poziomy cukrów i będą podawane leki, trzymana dieta i regularne jedzenie to poziomy cukrów i insuliny będą w normie. Prócz tego pompa insulinowa przy hiperinsuliniźmie jest nierefundowana i kiedy obecna pompa skończy swoją żywotność będzie  trza zakupić nową a to kolejny koszt około 17 tysięcy.  

Bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na zakup leków i sprzętu medycznego do podawania leków oraz diod do ciągłego pomiaru cukru.

Wybierz kwotę

Aktualności

  • Monika Mrozicka - awatar

    Monika Mrozicka

    06.02.18
    06.02.18

    Na obecną chwilę Aga ma cały czas podawany lek przez pompę, je co trzy godziny a dokładniej ma wmuszane jedzenie i poziom cukru trzyma się w normie. Niestety nie ma ciągłego pomiaru cukru za pomocą systemu libra i dlatego jest ciągle badana za pomocą glukometru bo brakło nam już pieniędzy na Libre. W tym momencie cały czas czuwamy przy córce na zmianę z mężem. Prosimy udostępniamy lecz pomoc jest bardzo minimalna. Ojciec biologiczny wraz z dziadkami również nie chcą pomóc zostajemy z tym wszystkim sami. A chcemy tylko aby Aga mogła żyć i w miarę normalnie funkcjonować. Będziemy wdzięczni za pomoc.

Monika Mrozicka - awatar

Monika Mrozicka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

Interianin - awatar
50
Interianin
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Marcin. - awatar
20
Marcin.
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Łukasz Sęk - awatar
50
Łukasz Sęk
Ilona - awatar
30
Ilona
Ilona - awatar
30
Ilona
Anna Lepszy-Wierzchowska - awatar
10
Anna Lepszy-Wierzchowska
Magda - awatar
10
Magda
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.