
Jestem samotną matką i wychowuje syna który w marcu tego roku skończy 4 lata. Na obecną chwilę nie mogę podjąć pracy gdyż syn odkąd zaczął uczęszczać do przedszkola to non stop choruje , a nie mam go z kimkolwiek zostawić. Staram się korzystać z opieki społecznej ale to też nie są mega duże pieniądze. Myślę że prosić o pomoc w dzisiejszych czasach to nie jest wstyd. Może znajdą się ludzie o dobrych sercach i jeszcze pomogą?
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!