Zbiórka Utwórzmy fundacje i nieśmy pomoc - miniaturka zdjęcia

Utwórzmy fundacje i nieśmy pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Utwórzmy fundacje i nieśmy pomoc - zdjęcie główne

Utwórzmy fundacje i nieśmy pomoc

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Nowak - awatar

Piotr Nowak

Organizator zbiórki

Witajcie.

Nigdy nie myślałem, że zwróce się o pomoc na portalu, który wspiera zbiórkowiczów aby im pomóc w spełnieniu marzeń czy też pomocy do walki z chorobą.

Jestem absowentem wyższej uczelni bankowej o specjalizacji doradztwa do spraw kariery.
Na co zbieram..
Moim marzeniem jest utworzenie firmy oraz fundacji pomagającej młodym a także starszym ludziom tym zagubionym, którzy nie potrafią uwierzyć w siebie w swoje możliwości.

Patrząc przez pryzmat czasu stwierdzić mogę jedno.
 Brak osób pomagającym innym w rozwoju ,a także pomocy w znalezieniu pracy to nasza największa zguba w polsce.

Kwota 100.000 nie jest to kwota, która wystarczy na zbudowanie pełnej organizacji w tym biura, sztab specjalistów itd itd...
Oszczędzam już prawie 3 lata i jestem w stanie wyłożyć ostatnią złotówke na to aby spełnić mój cel.

Firma będzie połączona wraz z fundacją pomagająca w znalezieniu pracy.

Można powiedzieć taki HR tylko działający jako wolontariat a nie żerujący na ludziach:)

Sami Państwo możecie zauważyć, że posiadacie z pewnością znajomych, którzy najczęściej nie mogą znaleźć pracy, są zagubieni, utracili wiare w swoje możliwości a może sami byliście kiedyś na ich miejscu.
Zadaniem mojej firmy a także fundacji będzie pomoc w organizacji szkoleń, kursów podnoszących kwalifikacje a także wielu innyc czynników ułatwiających start w przyszłej pracy.

Stąd mój zamysł aby dać od siebie jak najwięcej i wspomóc tyle osób ilu tylko dam radę. 

Boli mnie bardzo to, że sam nie wywodzę się z na tyle majętnej rodziny abym mógł rozdawać pieniądze na ulicy i aby każdemu nieść pomoc.

Jestem osobą, która nie dyskryminuje innych a także jest chętna aby ich wiele nauczyć.

Brałem udział w wielu wolontariatach: od orkiestry świątecznej pomocy po pomoc w resocjalizacji więźniów.

Wiem, że być może teraz to czytacie i stwierdzicie gościu ale po co mam Ci oddać swoją złotówkę skoro nie przyniesie mi to pożytku.

Teraz może tak jest i nie potrzebujesz tej pomocy, ale może w Twoim życiu zdarzy się moment, w którym zła decyzja sprowadzi Cię na dno i z super posady spadniesz na nizine społeczną.

Właśnie do takich ludzi chcę wyciągać rękę.

Każdy kto będzie poszukiwał pracy będzie mógł przez ręcę fundacji otrzymać darmową pomoc w odnalezieniu zatrudnienia w swojej miejscowości.

Wiem, że wiele firm jest w stanie pomóc i przyuczyć lecz środowisko przyzwyczaiło ludzi do tego aby myśleć "Nie ten mnie nie zatrudni bo dla niego jestem śmieciem".

NIEEE to nie prawda. 

Każdy człowiek jest tak samo wartościowy jak inny.


Jeśli chodzi o firmę.
To Plan jest taki aby otworzyć w każdym większym mieście biura pomocy i doradztwa w budowaniu kariery.

Od doboru Studiów po znalezienie właściwej pracy dla siebie.

Wierzcie mi drodzy Państwo.
Jeśli nasz kraj rozpocząłby inwestycje w ludzi bezrobotnych, bądź tych, którzy nie mają ze sobą co zrobić to dało by wiele pożytecznych zmian. Od spadku bezrobocia po większą ilość szczęśliwego społeczeństwa :).

Wiem, że w pojedynke sam tego kraju nie zmienie a także ludzi w nim zamieszkujących.

Jednak wierzę w to, że moja praca ma sens,  i będę mógł nieść pomoc dla innych.

Nie wiem czy kogoś zainteresuje, czy ktoś będzię miał ochotę pomóc.

Proszę jedynie o  kwotę 100.000PLN to namiastka lecz obiecuję, że włoże w to całe swoje serce a także swój czas aby osiągnąć sukces.

Jedna złotówka przekazana w tym projekcie może odmienić życie Waszych znajomych, ludzi z ulicy a może i kiedyś Was samych.


Także proszę o odrobine serca, wyrozumiałości a także dobrej woli.

Wszystkim pomagającym serdecznie dziękuje a jeśli uda się zebrać określoną kwotę powiadomię wszystkich i na bieżąco będę informować o postępach.

Zresztą zrobi się o nas głośno !!

Czas na zebranie kwoty to 60 dni jeśli się nie uda pokryć jej w całości to wystartuje ze wszystkich swoich zgromadzonych oszczędności a także z pieniędzy zgromadzonych dzięki portalowi "pomagam".


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Nowak - awatar

Piotr Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij