Zbiórka ❤... NASZA droga do DOMU ...❤ - miniaturka zdjęcia

❤... NASZA droga do DOMU ...❤ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ❤... NASZA droga do DOMU ...❤ - zdjęcie główne

❤... NASZA droga do DOMU ...❤

781 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

   ❤...  NASZA DROGA DO DOMU ...❤

Zbiórka jest poświęcona dla dwuch wspaniałych dziewczyn  które maja szansę na lepsze psie życie... na życie pełne miłości, szalonych zabaw, na życie pełne domowego ciepła... I bezpieczeństwa ❤

Stan zdrowia Mirabelki długo nie pozwalał jej na opuszczenie RADYS. W zeszłym  tyg usłyszeliśmy wspaniałą wiadomość MIRABELKA  może wyjechać... no i się zaczęło... 

kolejna dobra wiadomość jest taka ,że znalazło się jeszcze jedno miejsce  w domu tymczasowym i tym o to sposobem razem z MIRABELKA wyjedzie jeszcze CHMURA .

Osobiście deklarowalam wsparcie finansowe dla Mirabelki, z mojej strony zostanie pokryty transport oraz koszt domu tymczasowego. To koszt ok 6oo zł na sam początek.

Wszyscy zapewne wiedzą... że to kropla w morzu potrzeb... żadnych nowości nie napisze ... standard czyli... szczepienia.... czipowanie... weterynarz... odrobaczanie.... odpchlanie... opłata transportu... opłata tymczasowego domu... karma... W razie potrzeby również koszty związane z leczeniem ... i wszystkie niespodzianki które wyskakują  w trakcie szukania im domów  stałych.... 

jednym słowem finansowe nudy... 

Te finansowe nudy .... niestety są sercem tego wszystkiego ... by kolejny psi los mógł żyć normalnie... jak w kazdymn innym cywilizowanym kraju.  Dopuki nasze prawo... przepisy... i mentalność wieeeelu ludzi się nie zmieni .... BĘDZIEMY ŻEBRAĆ... W Imieniu TYCH  którzy sami nie potrafią się bronić... 

NIE NARZEKAJMY NA SCHRONISKA ... to tylko jedna strona medalu ... wiele pozostawiają do życzenia... TO OCZYWISTE .

Należy zadać  sobie pytanie  DLACZEGO ONE ISTNIEJĄ....  to my ... ludzie jesteśmy odpowiedzialni za BEZDOMNOŚĆ zwierząt. 

Nasz brak odpowiedzialności  ... ludzkiej odpowiedzialności.... BUDUJE SCHRONISKA 

Będziemy wdzięczni każdej osobie która wspomoże  nas ... W najmniejszym stopniu.

    ❤...... RAZEM  MOŻEMY  OCALIĆ  ....❤


     

          

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Matłoka - awatar

  Izabela Matłoka

  30.12.2018
  30.12.2018

  Jak ... dwie krople wody...

  Zdjęcie aktualizacji 23 672

Komentarze


 • Kasia Skrzeta - awatar

  Kasia Skrzeta

  04.01.2019
  04.01.2019

  🐾

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.12.2018
  30.12.2018

  Powodzenia na nowej drodze 🐾

781 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Matłoka - awatar

Izabela Matłoka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Skrzeta - awatar
Kasia Skrzeta
30
Katarzyna Poproch - awatar
Katarzyna Poproch
50
Beata Jacobi - awatar
Beata Jacobi
50
Agnieszka Łuckiewicz - awatar
Agnieszka Łuckiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Ania Wilińska - awatar
Ania Wilińska
50
Andrzej Hutyra - awatar
Andrzej Hutyra
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij