Zbiórka Nowe lepsze Życie... - miniaturka zdjęcia

Nowe lepsze Życie...

Zbiórka Nowe lepsze Życie... - zdjęcie główne

Nowe lepsze Życie...

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewa Smutek - awatar

Ewa Smutek

Organizator zbiórki

Witam Nazywam się Ewa mam 24 lata . Myślałam że do tego nie dojdzie ale jednak... Postanowiłam założyć tą zbiórkę  ponieważ nie jestem sama wstanie sobie z tym poradzić.  A wiem że są na tym świecie osoby o dobrym sercu i czystej życzliwości.  Mimo że pracuje na etacie Nie jest wstanie mi starczyć na podstawowe wydatki i utrzymanie rodziny (syn) 2 latka.  Bardzo proszę o pomoc ludzi dobrej woli i chcących pomóc.  Kwota zbiórki była by idealna do rozpoczęcia NOWEGO LEPSZEGO Życia i to dosłownie. Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc i wsparcie  . Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Ewa Smutek - awatar

    Ewa Smutek

    31.07.19
    31.07.19

    To jeszcze raz ja ;) chciałam wam serdecznie podziekowac za ewentualną pomoc która wiele dla mnie będzie znaczyć mimo że jeszcze nie widać żadnego efektu wierzę że mi się uda bo wierzę w dobroć tego świata ,wierzę w was mimo mojej obecnej sytuacji staram się być optymistką bo wiem że to się opłaci , ja zawsze jak tylko mogłam i mialam mozliwosc staralam sie pomagac ,wspierac w różnych sytuacjach . Teraz to ja potrzebuje pomocy -WASZEJ pomocy wierzę że się uda,wierze w siebie ,wierzę w WAS Kochani.

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ewa Smutek - awatar

Ewa Smutek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij