Zbiórka Nowe lepsze Życie... - zdjęcie główne

Nowe lepsze Życie...

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Smutek - awatar

Ewa Smutek

Organizator zbiórki

Witam Nazywam się Ewa mam 24 lata . Myślałam że do tego nie dojdzie ale jednak... Postanowiłam założyć tą zbiórkę  ponieważ nie jestem sama wstanie sobie z tym poradzić.  A wiem że są na tym świecie osoby o dobrym sercu i czystej życzliwości.  Mimo że pracuje na etacie Nie jest wstanie mi starczyć na podstawowe wydatki i utrzymanie rodziny (syn) 2 latka.  Bardzo proszę o pomoc ludzi dobrej woli i chcących pomóc.  Kwota zbiórki była by idealna do rozpoczęcia NOWEGO LEPSZEGO Życia i to dosłownie. Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc i wsparcie  . Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Ewa Smutek - awatar

    Ewa Smutek

    31.07.2019
    31.07.2019

    To jeszcze raz ja ;) chciałam wam serdecznie podziekowac za ewentualną pomoc która wiele dla mnie będzie znaczyć mimo że jeszcze nie widać żadnego efektu wierzę że mi się uda bo wierzę w dobroć tego świata ,wierzę w was mimo mojej obecnej sytuacji staram się być optymistką bo wiem że to się opłaci , ja zawsze jak tylko mogłam i mialam mozliwosc staralam sie pomagac ,wspierac w różnych sytuacjach . Teraz to ja potrzebuje pomocy -WASZEJ pomocy wierzę że się uda,wierze w siebie ,wierzę w WAS Kochani.

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Smutek - awatar

Ewa Smutek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij