Zbiórka Rezonans Sopelka - zdjęcie główne

Rezonans Sopelka

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki


Sopelek to ok. 3 letni kocurek, który trafił pod opiekę mojej fundacji ponad 2 miesiące temu. Został interwencyjnie odebrany przez Żarskie Stowarzyszenie APORT i przekazany do nas. Przebywał w strasznych warunkach, skrajnie wychodzony i zaniedbany. Leżał w swoich odchodach, nie chodził.

Od razu pojechaliśmy z nim do weterynarza. Miał wykonane zdjęcia rentgenowskie, które nie wykazały żadnych zmian. Został też wykastrowany, odrobaczony i odpchlony. Lekarz zalecił konsultację u neurologa. Nie było wiadomo, co jest przyczyną jego problemów z chodzeniem...

Oprócz problemów z chodzeniem, Sopel mam też problemy z luźnym kałem. Zużywa bardzo dużo podkładów, nie korzysta z kuwety. Jego losy można prześledzić na naszej stronie na fb.

Udało nam się umówić wizytę we Wrocławiu i tak trafiliśmy do wspaniałej pani dr Adriany Czerwik. Pojechaliśmy 150km, musieliśmy być na 8 rano. Sopel nic nie jadł, był na czczo. Został zaintubowany i uśpiony. Wykonano mu rezonans i pobrano płyn rdzeniowo-mózgowy (zdjęcie poniżej).

Wyniki z badania przedstawiłam na zdjęciach.

Koszt wizyty przerasta niestety nasze możliwości finansowe. Jesteśmy fundacją od niedawna. W moim domu tymczasowym przebywa ponad 20 kotów, a pod opieką fundacji ok. 40. 

Z pozyskanych pieniędzy na konto fundacji, udaje nam się tylko opłacać faktury za bieżące wizyty weterynaryjne. Żwirek i karmę kupujemy głównie z własnych środków.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc.

Za resztę pieniążków zakupimy dla Sopelka karmę gastro😊

Komentarze


 • Bartek i Arwid - awatar

  Bartek i Arwid

  19.07.2018
  19.07.2018

  😊

  • Anna Nowik - awatar

   Anna Nowik - Organizator zbiórki

   19.07.2018
   19.07.2018

   😻😻😻

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2018
  17.07.2018

  Szczęśliwego domu stałego życzę kotkowi 😃

  • Anna Nowik - awatar

   Anna Nowik - Organizator zbiórki

   17.07.2018
   17.07.2018

   Życzę mu tego z całego serducha ❤❤❤

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Karolina Grzelak - awatar
Karolina Grzelak
20
Marcin Kierkus - awatar
Marcin Kierkus
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bartek i Arwid - awatar
Bartek i Arwid
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Toboła - awatar
Renata Toboła
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij