Zbiórka Rezonans Sopelka - zdjęcie główne

Rezonans Sopelka

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki


Sopelek to ok. 3 letni kocurek, który trafił pod opiekę mojej fundacji ponad 2 miesiące temu. Został interwencyjnie odebrany przez Żarskie Stowarzyszenie APORT i przekazany do nas. Przebywał w strasznych warunkach, skrajnie wychodzony i zaniedbany. Leżał w swoich odchodach, nie chodził.

Od razu pojechaliśmy z nim do weterynarza. Miał wykonane zdjęcia rentgenowskie, które nie wykazały żadnych zmian. Został też wykastrowany, odrobaczony i odpchlony. Lekarz zalecił konsultację u neurologa. Nie było wiadomo, co jest przyczyną jego problemów z chodzeniem...

Oprócz problemów z chodzeniem, Sopel mam też problemy z luźnym kałem. Zużywa bardzo dużo podkładów, nie korzysta z kuwety. Jego losy można prześledzić na naszej stronie na fb.

Udało nam się umówić wizytę we Wrocławiu i tak trafiliśmy do wspaniałej pani dr Adriany Czerwik. Pojechaliśmy 150km, musieliśmy być na 8 rano. Sopel nic nie jadł, był na czczo. Został zaintubowany i uśpiony. Wykonano mu rezonans i pobrano płyn rdzeniowo-mózgowy (zdjęcie poniżej).

Wyniki z badania przedstawiłam na zdjęciach.

Koszt wizyty przerasta niestety nasze możliwości finansowe. Jesteśmy fundacją od niedawna. W moim domu tymczasowym przebywa ponad 20 kotów, a pod opieką fundacji ok. 40. 

Z pozyskanych pieniędzy na konto fundacji, udaje nam się tylko opłacać faktury za bieżące wizyty weterynaryjne. Żwirek i karmę kupujemy głównie z własnych środków.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc.

Za resztę pieniążków zakupimy dla Sopelka karmę gastro😊

Komentarze


 • Bartek i Arwid - awatar

  Bartek i Arwid

  19.07.18
  19.07.18

  😊

  • Anna Nowik - awatar

   Anna Nowik - Organizator zbiórki

   19.07.18
   19.07.18

   😻😻😻

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.18
  17.07.18

  Szczęśliwego domu stałego życzę kotkowi 😃

  • Anna Nowik - awatar

   Anna Nowik - Organizator zbiórki

   17.07.18
   17.07.18

   Życzę mu tego z całego serducha ❤❤❤

1 000 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Anna Nowik - awatar

Anna Nowik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Karolina Grzelak - awatar
Karolina Grzelak
20
Marcin Kierkus - awatar
Marcin Kierkus
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bartek i Arwid - awatar
Bartek i Arwid
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Toboła - awatar
Renata Toboła
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij