Zbiórka Aparaty słuchowe dla Piotra - zdjęcie główne

Aparaty słuchowe dla Piotra

3 156 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylvia Zera - awatar

Sylvia Zera

Organizator zbiórki

Kochani, dla mojej koleżanki z pracy organizuję zbiórkę pieniędzy na aparaty słuchowe dla jej synka. Oto jej historia: Piotrek urodził się 30 sierpnia 2010r. Od urodzenia miał problemy ze słuchem, stwierdzono u niego niedosłuch obustronny czuciowo-nerwowy, w prawym uchu zero słyszalności. Dla prawidłowego rozwoju chłopca niezbędny jest zakup aparatów słuchowych nowej generacji, ich koszt jest bardzo wysoki. Dotychczasowe aparaty wymagają systematycznej regulacji, nowoczesne dostosowują się samoczynnie do poziomu słyszalności dziecka. Piotrek, wbrew swoim dysfunkcjom, uczęszcza do publicznej szkoły podstawowej w Olszewie-Borkach. Zmiana aparatów słuchowych zniweluje dyskomfort hałasu na korytarzu podczas przerw oraz wyrówna poziom słyszalności podczas zajęć szkolnych. Od trzeciego roku życia uczęszcza regularnie na zajęcia z wyspecjalizowanym surdologopedą, dodatkowe zajęcia są odpłatne, realizowane z naszych własnych funduszy.  W międzyczasie, szukając przyczyny choroby synka, przeprowadziliśmy dodatkowe badania w Światowym Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, obecne zalecenia są takie, że do prawidłowego funkcjonowania niezbędna jest protetyka aparatami słuchowymi na przewodnictwie kostnym. Jesteśmy pod stałą opieką Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Szukamy wszelkich metod rehabilitacji, sposobów leczenia, żeby Piotr mógł jak najlepiej funkcjonować. Głęboko wierzymy w to, że pod okiem odpowiednich specjalistów będzie mógł lepiej się rozwijać i później prowadzić normalne życie. Po zajęciach terapeutycznych i turnusach rehabilitacyjnych wyraźnie widać jego postępy w rozwoju, zaczynają pojawiać się nowe umiejętności, widoczna jest znacząca poprawa podczas wymowy i zapisu znaków diakrytycznych, swobodna rozmowa bezpośrednia, poprawa kontaktów interpersonalnych i życia w społeczeństwie. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie w leczeniu naszego synka. Biorąc pod uwagę to, że od momentu urodzenia Piotrusia, borykam się z problemem jego głębokiego niedosłuchu, mam praktyczną wiedzę dotyczącą kosztów zakupu aparatów słuchowych. Wiem również ilu rodziców dotknął ten sam problem i jak dużym wyzwaniem jest zgromadzenie środków finansowych na ich zakup. W związku z tym, chciałabym zaoferować nieodpłatne przekazanie dwóch aparatów, które posiadam. Nie mogę ich wykorzystać dla mojego syna, ponieważ pierwsze źle przeprowadzone badanie słuchu spowodowało błędne dobranie aparatów, z których Piotrek nie może korzystać. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 156 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylvia Zera - awatar

Sylvia Zera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paweł Zych - awatar
Paweł Zych
20
Maja Obrębska - awatar
Maja Obrębska
20
Czarek Berk licytacja - awatar
Czarek Berk licytacja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maja Obrębska - awatar
Maja Obrębska
40
Aldona Nalewajk - awatar
Aldona Nalewajk
100
Asia Makowska - awatar
Asia Makowska
120
Monika Piątak - awatar
Monika Piątak
65
Sylvia Zera - awatar
Sylvia Zera
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij