Zbiórka Dalsza walka Hubert z Chłoniakie - zdjęcie główne

Dalsza walka Hubert z Chłoniakie

64 889 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 426 osób
Wpłać teraz
 
Hubert Bartz - awatar

Hubert Bartz

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA 8 Czerwca 2020


Kochani, już bardzo dużo mi pomogliście! Jak wiecie mój chłoniak Hodgkina (stara nazwa - ziarnica złośliwa)  bardzo ciężki i oporny przeciwnik. Wprowadzenie leku Niwolumabu, którą muszę przyjąć musieliśmy znacznie zwiększyć, co przełoży się na szybsze wyczerpanie uzbieranej kwoty. W związku z zaistniałą sytuacją musżę prosić Was ponownie o pomoc.


Początkowo założyliśmy zbiórkę w celu zebrania 60 000 tysięcy, miałem wielką nadzieję, że taka kwota wystarczy mi  na dłużej. Jednak już wiem, że będę musiał przyjąć więcej dawek niż początkowo zakładałem.


Dlaczego zbiórka nadal trwa. Boję się, że przez brak funduszy będę musiał przerwać leczenie, a już  raz przez to przechodziłem i choroba uderzyła z podwojoną siłą. Cała uzbierana kwota pozwoli mi zabezpieczyć się na najbliższe kilka miesięcy.


Moje życie nadal  jest w Waszych rękach, dlatego ponownie proszę Was o pomoc! Dzięki Waszej obecnej  pomocy odzyskuję siłę do walki z chorobą. Jesteście jak ciche Anioły, które podnoszą mnie, kiedy moje  skrzydła zapominają jak latać.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.07.20
  02.07.20

  Ewangelia Jana 14;13-14 13. A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. 14 O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.

 • Robert Chęś - awatar

  Robert Chęś

  28.06.20
  28.06.20

  Trzymaj się chłopie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.06.20
  20.06.20

  Wpłacone Hubert

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.06.20
  18.06.20

  Duuużo zdrówka aby te leki pomogły wrócić do pełni zdrowia

 • Darek Kozuch - awatar

  Darek Kozuch

  18.06.20
  18.06.20

  Zdrowia

64 889 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 426 osób
Wpłać teraz
 
Hubert Bartz - awatar

Hubert Bartz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 426

Mariusz - awatar
Mariusz
10
Łukasz Nowaczyk - awatar
Łukasz Nowaczyk
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Monika B - awatar
Monika B
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michal - awatar
Michal
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij