Zbiórka Akademia Abi - zdjęcie główne

Akademia Abi

100 zł z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

W ramach niniejszego projektu wnioskodawca chce pozyskać środki finansowe na prowadzenie Akademii Abi - dziecięcych i młodzieżowych drużyn piłkarskich z obszarów wiejskich i małych miejscowości do 5tys mieszkańców.

Akademia Abi chce dać szansę każdemu dziecku na rozwój pasji piłki nożnej, dlatego też nie pobiera opłat od dzieci i ich rodziców za udział w treningach. W ramach niniejszej zrzutki zakłada się zakup kompletów piłkarskich dla 48 zawodników Akademii Abi, wynagrodzenie dla trenera za prowadzenie treningów piłki nożnej a także koszt wynajmu hali sportowej na treningi.

Szanowni Państwo, nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka po spełnionym marzeniu. Piłka nożna dla zawodników Akademii Abi jest bardzo ważna. Dzieciaki mają marzenia grać jak zawodowcy, zostać następcą Lewandowskiego, więc dajmy im tą szansę…szansę na lepsze jutro na pokazanie się światu, że niezależnie od wielkości miejscowości w których mieszkają, mogą realizować swoje marzenia i osiągać sportowe sukcesy.


Hasłem przewodnim dla Akademii Abi jest:

 „Akademia Abi - wiele serc, jedno bicie, piłka nożna ponad życie”

Dlatego jeszcze raz prosimy o wsparcie, wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi rozwój sportowy dzieci i jeszcze bardziej zintegruje drużynę i zachęci dzieci do treningów i aktywności fizycznej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Jadwiga Sobczak - awatar
Jadwiga Sobczak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij