Zbiórka Akademia Abi - zdjęcie główne

Akademia Abi

100 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

W ramach niniejszego projektu wnioskodawca chce pozyskać środki finansowe na prowadzenie Akademii Abi - dziecięcych i młodzieżowych drużyn piłkarskich z obszarów wiejskich i małych miejscowości do 5tys mieszkańców.

Akademia Abi chce dać szansę każdemu dziecku na rozwój pasji piłki nożnej, dlatego też nie pobiera opłat od dzieci i ich rodziców za udział w treningach. W ramach niniejszej zrzutki zakłada się zakup kompletów piłkarskich dla 48 zawodników Akademii Abi, wynagrodzenie dla trenera za prowadzenie treningów piłki nożnej a także koszt wynajmu hali sportowej na treningi.

Szanowni Państwo, nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka po spełnionym marzeniu. Piłka nożna dla zawodników Akademii Abi jest bardzo ważna. Dzieciaki mają marzenia grać jak zawodowcy, zostać następcą Lewandowskiego, więc dajmy im tą szansę…szansę na lepsze jutro na pokazanie się światu, że niezależnie od wielkości miejscowości w których mieszkają, mogą realizować swoje marzenia i osiągać sportowe sukcesy.


Hasłem przewodnim dla Akademii Abi jest:

 „Akademia Abi - wiele serc, jedno bicie, piłka nożna ponad życie”

Dlatego jeszcze raz prosimy o wsparcie, wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi rozwój sportowy dzieci i jeszcze bardziej zintegruje drużynę i zachęci dzieci do treningów i aktywności fizycznej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 22 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Jadwiga Sobczak - awatar
Jadwiga Sobczak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij