Zbiórka Serce dla Aurelki! - miniaturka zdjęcia

Serce dla Aurelki!

Serce dla Aurelki!

1 613 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Nowacka - awatar

Paulina Nowacka

Organizator zbiórki

Aurelka ma niespełna 7 lat, a już w Jej serduszku pracuje rozrusznik serca. Przeszła kilka skomplikowanych operacji i jest pod stałą opieką medyczną. 

Zanim zdrowie Aurelki nie dawało się we znaki tańczyła w Akademii Talentów w Krośnie. Dziś niestety taniec może pozostać już tylko Jej marzeniem. 

Naszym marzeniem... Uczestników i Trenerów Akademii Talentów jest zorganizowanie spektaklu "Twoje ja..." z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Aurelki. 

Gdyby każdy, kto przeczyta nasza kampanię ofiarował chociażby 1zł - w mig zebralibyśmy niezłą sumkę, dzięki której nasza Aurelka będzie mogła głęboko i równomiernie oddychać. 

I Ty możesz zostać SUPERBOHATEREM! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Nowacka - awatar

  Paulina Nowacka

  11.01.18
  11.01.18

  Już niewiele zostało, aby osiągnąć 100% cel, dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!

  Zdjęcie aktualizacji 10 934

Komentarze


 • Ewelina W. - awatar

  Ewelina W.

  12.01.18
  12.01.18

  Zdrowka Aurelka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.18
  10.01.18

  zdrowiej Aurelia.

 • Żaba - awatar

  Żaba

  10.01.18
  10.01.18

  Zdrówka

1 613 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Nowacka - awatar

Paulina Nowacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Michał - awatar
Michał
2
Arkadiusz Ellert - awatar
Arkadiusz Ellert
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Neuron - awatar
Neuron
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemysław Mika - awatar
Przemysław Mika
50
Paulina S. - awatar
Paulina S.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Justyna Prajsnar - awatar
Justyna Prajsnar
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij