Serce dla Aurelki!

1 613 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Nowacka - awatar

Paulina Nowacka

Organizator zbiórki

Aurelka ma niespełna 7 lat, a już w Jej serduszku pracuje rozrusznik serca. Przeszła kilka skomplikowanych operacji i jest pod stałą opieką medyczną. 

Zanim zdrowie Aurelki nie dawało się we znaki tańczyła w Akademii Talentów w Krośnie. Dziś niestety taniec może pozostać już tylko Jej marzeniem. 

Naszym marzeniem... Uczestników i Trenerów Akademii Talentów jest zorganizowanie spektaklu "Twoje ja..." z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Aurelki. 

Gdyby każdy, kto przeczyta nasza kampanię ofiarował chociażby 1zł - w mig zebralibyśmy niezłą sumkę, dzięki której nasza Aurelka będzie mogła głęboko i równomiernie oddychać. 

I Ty możesz zostać SUPERBOHATEREM! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Nowacka - awatar

  Paulina Nowacka

  11.01.2018
  11.01.2018

  Już niewiele zostało, aby osiągnąć 100% cel, dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!

  Zdjęcie aktualizacji 10 934

Komentarze


 • Ewelina W. - awatar

  Ewelina W.

  12.01.2018
  12.01.2018

  Zdrowka Aurelka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2018
  10.01.2018

  zdrowiej Aurelia.

 • Żaba - awatar

  Żaba

  10.01.2018
  10.01.2018

  Zdrówka

1 613 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Nowacka - awatar

Paulina Nowacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Michał - awatar
Michał
2
Arkadiusz Ellert - awatar
Arkadiusz Ellert
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Neuron - awatar
Neuron
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemysław Mika - awatar
Przemysław Mika
50
Paulina S. - awatar
Paulina S.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Justyna Prajsnar - awatar
Justyna Prajsnar
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij