Zbiórka Wsparcie Narodowego Marszu Życia - miniaturka zdjęcia

Wsparcie Narodowego Marszu Życia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie Narodowego Marszu Życia - zdjęcie główne

Wsparcie Narodowego Marszu Życia

8 734 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

14 kwietnia 2024 r. odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia.

Będzie to ogólnopolska manifestacja na rzecz życia, rodziny, narodowej solidarności i chrześcijańskiej nadziei oraz wolności i niepodległości.  Narodowy Marsz Życia to także manifestacja w  obronie naszych coraz radykalniej atakowanych wartości, praw, instytucji i zwyczajów oraz związanych z nimi dzieł i osób.

Marsz odbędzie się w Narodowe Święto Chrztu Polski. Chcemy przy tej okazji zamanifestować także naszą wiarę i wierność oraz dać w sposób szczególny wyraz  wdzięczności i odpowiedzialności za dziedzictwo, teraźniejszość i przyszłość chrześcijańskiej Polski. Będzie to więc afirmacja naszych wartości i reakcja na ich zagrożenie.

W związku z przygotowaniem Marszu będziemy wdzięczni za każde wsparcie finansowe które umożliwi nam sfinansowanie organizacji i promocję manifestacji. Najpilniejsze potrzeby to wynajęcie platform z nagłośnieniem i sceny oraz produkcja materiałów promocyjnych i wykupienie reklam zapraszających na Marsz i prezentujących nasze przesłanie. Zależy nam bardzo na frekwencji i na jasnym i atrakcyjnym przekazie. Jedno i drugie jest ważne i jedno i drugie potrzebuje finansowego zabezpieczenia.

Nasza sprawa nie obroni się sama.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paul Smuts - awatar

  Paul Smuts

  04.04.2024
  04.04.2024

  Za Życiem

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.2024
  18.03.2024

  Niech Bóg błogosławi temu dziełu.

8 734 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 97

Robert - awatar
Robert
40
Gierz - awatar
Gierz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Bogalecka - awatar
Agnieszka Bogalecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jola Roszak - awatar
Jola Roszak
100
Dźwirzyno - awatar
Dźwirzyno
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij