Zbiórka akcja.kastracji - zdjęcie główne

akcja.kastracji

140 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, tym razem prosimy Was o wsparcie w organizacji Akcji Terenowej Kastracji. 

Jest to ogólnopolska inicjatywa, która już w lutym zostanie przeprowadzona w naszej gminie. Im więcej pieniążków uda nam się zebrać na ten cel tym więcej zwierząt otrzyma pomoc!

Dzięki Pani doktor z Warszawy i studentów mamy możliwość wykastrować wiele psów i kotów. Sterylizacja to obecnie bardzo ważny i aktualny problem. Dzięki jej przeprowadzaniu możemy zabezpieczyć nasze zwierzęta przed wieloma chorobami a także zmniejszyć bezdomność psów i kotów w naszym kraju.

Bardzo Was prosimy o przeznaczenie choćby najmniejszych kwot na wsparcie tego celu. Wiele zwierząt ma szanse lepiej żyć!

Jeżeli ktoś z państwa chciałby wykastrować swojego zwierzaka ( psa lub kota ) to możecie to zrobić u Nas w czasie akcji "po kosztach". Dowóz we własnym zakresie. Prosimy o zgłaszanie się na fanpage'u Fundacji.
Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka Zakrzewska - awatar

    Agnieszka Zakrzewska

    08.02.2017
    08.02.2017

    Odwdzięczam się za sterylizację mojej suni 😷😍😘 dziękuję i każdemu polecam pomoc tym biednym zwierzakom ;(

140 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Włodek Zabielski - awatar
Włodek Zabielski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Dżoana Jezierska - awatar
Joanna Dżoana Jezierska
20
Agnieszka Zakrzewska - awatar
Agnieszka Zakrzewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij