Zbiórka akcja.kastracji - zdjęcie główne

akcja.kastracji

140 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Kochani, tym razem prosimy Was o wsparcie w organizacji Akcji Terenowej Kastracji. 

Jest to ogólnopolska inicjatywa, która już w lutym zostanie przeprowadzona w naszej gminie. Im więcej pieniążków uda nam się zebrać na ten cel tym więcej zwierząt otrzyma pomoc!

Dzięki Pani doktor z Warszawy i studentów mamy możliwość wykastrować wiele psów i kotów. Sterylizacja to obecnie bardzo ważny i aktualny problem. Dzięki jej przeprowadzaniu możemy zabezpieczyć nasze zwierzęta przed wieloma chorobami a także zmniejszyć bezdomność psów i kotów w naszym kraju.

Bardzo Was prosimy o przeznaczenie choćby najmniejszych kwot na wsparcie tego celu. Wiele zwierząt ma szanse lepiej żyć!

Jeżeli ktoś z państwa chciałby wykastrować swojego zwierzaka ( psa lub kota ) to możecie to zrobić u Nas w czasie akcji "po kosztach". Dowóz we własnym zakresie. Prosimy o zgłaszanie się na fanpage'u Fundacji.
Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Agnieszka Zakrzewska - awatar

    Agnieszka Zakrzewska

    08.02.17
    08.02.17

    Odwdzięczam się za sterylizację mojej suni 😷😍😘 dziękuję i każdemu polecam pomoc tym biednym zwierzakom ;(

140 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Włodek Zabielski - awatar
Włodek Zabielski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Dżoana Jezierska - awatar
Joanna Dżoana Jezierska
20
Agnieszka Zakrzewska - awatar
Agnieszka Zakrzewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij