Zbiórka VEGAS akrobatyka TRIO AKROKAR - miniaturka zdjęcia

VEGAS akrobatyka TRIO AKROKAR Jak założyć taką zbiórkę?

VEGAS akrobatyka TRIO AKROKAR

707 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Justyna Kozieł - awatar

Justyna Kozieł

Organizator zbiórki

Trio Elegance AkroKAR w składzie Karolina Kozieł, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak są zawodniczkami MKS Polonia Świdnica - sekcja akrobatyki sportowej. Obecnie dziewczynki są w rezerwie Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego. Należy zaznaczyć, że trenują razem od maja 2015r. szybko robiąc ogromne postępy.

CEL PROJEKTU

Celem projektu jest wyjazd zawodniczek na Międzynarodowy Turniej Akrobatyki Sportowej Vegas Acro Cup 2018 w USA, gdzie będą mogły godnie reprezentować Polskę. Dziewczynki marzą o tym, by usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego tuż za Oceanem. Codziennie ciężko pracują na swój sukces, pokonując wiele słabości. Trenują razem 2 lata i robią zaskakujące postępy. Świadczą o tym liczne medale z Zawodów Krajowych i Międzynarodowych.

 O nas

Trio Elegance AkroKAR to bardzo młode (12-13 lat) i zdolne dziewczynki, które cały swój wolny czas poświecają na ciężkie treningi, by doskonalić nabyte już umiejętności i uczyć się nowych, coraz to trudniejszych elementów.

Akrobatyka to nie tylko gibkość, to także taniec, precyzja, opanowanie, motywacja, wiele wyrzeczeń, a przede wszystkim pasja. Dlatego Trio trenuje codziennie minimum 3 godziny. Nie ma dla Nich rzeczy niemożliwych. 

Dziewczynki z całego serca liczą na Waszą pomoc, by móc rozsławić Nasz Kraj stając na podium tuż za Oceanem i usłyszeć Hymn Polski, jednocześnie promując tak piękny i trudny sport jakim jest akrobatyka sportowa.

Jako zespół Trio Elegance AkroKAR dziewczynki trenują od 2 lat, jednak osiągnęły już wiele. Oto ich przykładowe sukcesy:

- III miejsce – Międzynarodowy Turniej im. Henryka Chmielewskiego w Świdnicy w kategorii 11-16 lat - kwiecień 2016r.

-Mistrzostwo Litwy w Visaginas w kategorii 11-16 lat - maj 2016r.

- IV miejsce -Turyn we Włoszech, przegrywana o zaledwie 0,3 punkta - lipiec 2016r.

 

- zwycięstwo w konkursie „Wałbrzych ma talent”- w Starej Kopalni w Wałbrzychu - 5 września 2016r.

- V miejsce - Winobranie w Zielonej Górze (kategoria 11-16) - wrzesień 2016r.

- IV miejsce - International Acro Cup 2016r. w Rzeszowie, przegrywając medal zaledwie 0,05 pkt.

- III miejsce - Dolnośląskie Dni z Akrobatyką Sportową i Gimnastyką Artystyczną 22.10.2016r. we Wrocławiu

- IV miejsce - International Acro Cup 2016 w Rzeszowie (kategoria 11-16) – październik 2016r.

-III miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Age 11-16) - październik 2016r.

- II miejsce - listopad Open Tallinn 2016 Estonia w kategorii 11-16

- I miejsce - na Ogólnopolskim Turnieju w Akrobatyce Sportowej w klasie II w Łańcucie - listopad 2016r.

- najważniejszym startem było zdobycie wicemistrzostwa Polski na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze – 20-22 maj 2016 r.

- II miejsce - Międzynarodowy Turniej im. Henryka Chmielewskiego w Świdnicy w kategorii 12-18 lat – kwiecień 2017r.

- I miejsce - Międzynarodowy Turniej Klokan Acro Cap 2017 Czechy – kat. 12-18

- V miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów (kat. 12-18) - senior ma przewagę 3 punktów w każdym układzie

- IV miejsce – Międzynarodowy Turniej Albershausen Cup 2017 (kat 12-18) - kwiecień 2017r.

- IV miejsce - Międzynarodowy Turniej pod Wawelem (kat. 12-18) - maj 2017r.

- I miejsce - Turin Acro Cup 2017 (kat. 12-18) - lipiec 2017 
                                            https://web.facebook.com/trioakrokar/


Na co przeznaczymy pieniądze z projektu? 

 Pieniądze z projektu zostaną przeznaczone na przelot do USA ( obecnie jest to koszt ok. 2300 zł od osoby. Jedzie Trio, dwoje trenerów i sędzia (za brak własnego sędziego jest kara pieniężna), zakwaterowanie, wyżywienie, przygotowanie na odpowiedniej planszy, choreogaf, stroje startowe.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Kozieł - awatar

  Justyna Kozieł

  20.09.2017
  20.09.2017

  Piszą o nas w lokalnych gazetach, ale to nie wszystko. Była u Nas na treningu Telewizja Dami Wałbrzych - serdecznie dziękujemy im za film.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Renata Dreluch - awatar

  Renata Dreluch

  04.11.2017
  04.11.2017

  Powodzenia dziewczynki!!!👍😉

707 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Justyna Kozieł - awatar

Justyna Kozieł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Pawel Jacyszyn - awatar
Pawel Jacyszyn
50
Magdalena Rumiancew Wróblewska - awatar
Magdalena Rumiancew Wróblewska
50
Renata Dreluch - awatar
Renata Dreluch
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Radosław Werner - awatar
Radosław Werner
20
Tomasz Czemerzyński - awatar
Tomasz Czemerzyński
100
Krystian Sota - awatar
Krystian Sota
100
MBMB - awatar
MBMB
50
Anna - awatar
Anna
5
Anna Klepacka - awatar
Anna Klepacka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij