FIAC International Acro Cup

4 701 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Polak - awatar

Ania Polak

Organizator zbiórki

Zespół AIRBORN TRIO powstał pod koniec 2015 roku. W jego skład wchodzą; Anna Polak, Gabriela Frączek, Aleksandra Kostka. Zawodniczki trenują akrobatykę sportową w klubie sportowym KS"START" Bielsko-Biała. Od stycznia 2017 roku weszły w skład Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego oraz zdobyłyśmy 4 miejsce na LISBON WORLD CUP&GCP LIAG w Portugalii. Pieniądze zbieramy,aby wyjechać na FIAC INTERNATIONAL ACRO CUP w Belgii w lutym , który pomoże nam w kwalifikacjach na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Pieniądze zostaną wykorzystane na przejazd w obie strony, zakwaterowanie, wyżywienie, zakup dresów Reprezentacji Polski oraz zakup stroi startowych. Okazana pomoc znaczy dla nas na prawdę dużo, ponieważ Polski Związek Gimnastyczny takie kosztowne wyjazdy dofinansowywuje tylko seniorom, natomiast juniorzy muszą wszystko płacić sami. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli uda nam się uzbierać cześć tej kwoty oraz spełnimy nasze marzenia. 

Opis każdej z nas : 

Aleksandra Kostka(12lat) - Swoją przygodę  z akrobatyką sportową rozpoczęłam mając 4 lata. Na początku była to dla mnie zabawa, ale z biegiem czasu przerodziła się w ogromną pasję. Uczęszczam do 6 klasy szkoły podstawowej w Zarzeczu. Akrobatyka nauczyła mnie samodyscypliny, ponieważ w roku szkolnym mam bardzo mało czasu na inne przyjemności. Całkowicie poświęcam się treningom na sali oraz wyjazdom na zawody. Moim największym marzeniem jest zostać mistrzynią świata.

Anna Polak(18lat) - Uczęszczam do 3 klasy liceum w Bielsku-Białej. Akrobatykę sportową zaczęłam trenować 7 lat temu, wiec bardzo późno jak na swój wiek. Jako mała dziewczynka próbowałam wiele sportów, ale nic nie zaciekawiło mnie tak bardzo jak własnie akrobatyka. Na początku bałam się, że ze względu na mój wiek nie podołam temu wyzwaniu, ale udało się. Osiągnęłam to o czym marzyłam. Teraz kiedy weszłyśmy w skład Kadry Narodowej PZG nie mam dużo wolnego czasu. Każdą minutę swojego dnia poświęcam na szkołę oraz treningi. Jednak bardzo cieszę się, że trenuję właśnie z dziewczynami bo to dzięki współpracy z nimi zaszłam właśnie tak daleko. 

Gabriela Frączek(17lat) - Uczęszczam do 2 klasy liceum w Bielsku-Białej. Na akrobatykę sportową przyszłam mając 9 lat. Bardzo cieszyłam się idąc na swój pierwszy trening, choć nie powiem troszkę się bałam. Dobrze wspominam jednak ten dzień. Pamiętam, że za dobrze wykonany swój pierwszy element dostałam słodką nagrodę. Podobnie jak mówią koleżanki akrobatyka jest dla mnie ogromnym poświęceniem i nie wyobrażam sobie dnia bez treningu. Jest też w moim życiu druga pasja - taniec, który bardzo pomoga mi w tworzeniu choreograficznych układów do akrobatyki. Bardzo cieszę się, że wybrałam ten sport. Trzymajcie za nas kciuki.


Budżet projektu:

Całkowity koszt wyjazdu do Belgii to około 8 tysięcy złotych. Zebrane środki zostaną przeznaczone na:

- przelot w obie strony,

- nocleg podczas zawodów,

- wyżywienie,

- zakup stroi startowych

- zakup stroi treningowych

- opłata startowa 


Bardzo chciałybyśmy podziękować każdemu kto nas wesprze, obejrzy ten profil oraz zrobi coś co przybliży nas do osiągniętego celu. Liczy się Wasza pomoc, ponieważ bez niej może się to nie udać. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. Postaramy się dać z siebie wszystko i godnie reprezentować nasz kraj. Pokazać Polskę z jak najlepszej strony. Trzymajcie kciuki oraz pomagajcie. Z całego serca bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ania Polak - awatar

  Ania Polak

  10.08.2017
  10.08.2017

  Aktualnie trwają codziennie przygotowania do wyjazdu na obóz akrobatyczny przed zbliżającym się sezonem startowym. Nauka nowych elementów oraz układów choreograficznych to nie łatwe zadanie...

  Zdjęcie aktualizacji 6 941

Komentarze


 • Inga - awatar

  Inga

  29.08.2017
  29.08.2017

  Trzymam kciuki!!!!

  • Ania Polak - awatar

   Ania Polak - Organizator zbiórki

   02.09.2017
   02.09.2017

   Dziękujemy ;*

 • Krystyna Kwiatek - awatar

  Krystyna Kwiatek

  03.08.2017
  03.08.2017

  powodzenia

  • Ania Polak - awatar

   Ania Polak - Organizator zbiórki

   07.08.2017
   07.08.2017

   Bardzo dziękujemy ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.2017
  19.07.2017

  Powodzenia dziewczyny! :)

  • Ania Polak - awatar

   Ania Polak - Organizator zbiórki

   19.07.2017
   19.07.2017

   Bardzo dziękujemy za dobre serce ☺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.2017
  19.07.2017

  Dziewczyny mają talent! Trzymamy kciuki!

  • Ania Polak - awatar

   Ania Polak - Organizator zbiórki

   19.07.2017
   19.07.2017

   Bardzo dziękujemy za wpłaty ☺

 • Monika Marcin Lisińscy - awatar

  Monika Marcin Lisińscy

  19.07.2017
  19.07.2017

  Powodzenia dziewczyny

  • Ania Polak - awatar

   Ania Polak - Organizator zbiórki

   20.07.2017
   20.07.2017

   Bardzo dziękujemy ;)

4 701 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Polak - awatar

Ania Polak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Doti - awatar
Doti
20
Edyta i Filip - awatar
Edyta i Filip
20
Beata - awatar
Beata
100
@life_is.a_passion - awatar
@life_is.a_passion
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ania Górny-Popardowska - awatar
Ania Górny-Popardowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Inga - awatar
Inga
50
Kinga Gielmuda - awatar
Kinga Gielmuda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij