
Witam !! Mam na imię Kamila mam 35lat. Jestem samotna matką wychowująca 7 dzieci (w tym jedno dziecko z padaczka) . Zbieram pieniądze na remont i wyposażenie mieszkania ,jesteśmy po pożarze w naszym budynku i nasze mieszkanie zostało zalane. Mieszkaliśmy tam przez 11 lat ,każde pieniądze ładowaliśmy w mieszkanie żeby lepiej się żyło dziecia. Niestety musieliśmy opuścić lokal ponieważ nie nadaje się już do zamieszkania. Bardzo bym prosiła o wsparcie.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!