Zbiórka AktywniRodzice.pl - zdjęcie główne

AktywniRodzice.pl

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kowalski - awatar

Łukasz Kowalski

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Mam na imię Łukasz i jestem młodym, aktywnym rodzicem, który chciałby zaproponować Wam swój pomysł! 

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że bycie rodzicem to wspaniała przygoda i naprawdę duże wyzwanie. Często przekraczające pewne bariery. Razem z żoną wychowujemy dwie wspaniałe córki: Olę I Alę, które naprawdę posiadają niewyobrażalną ilość energii. Wraz z żoną również tworzymy duet, który poszukuje ciągłych atrakcji, nowych miejsc, do których moglibyśmyśmy pojechać z dziećmi, które moglibyśmy zwiedzić i opisać. 

Odkąd pojawiła się moja pierwsza córka prowadzę z mniejszym lub większym zapałem bloga osobistego Tata i Dziecko. Nie zawsze mam czas i nie zawsze znajdzie się sposobność do napisania czegoś od siebie, ale staram się to nadrabiać aktywnością oraz zapewnieniem moim dzieciom atrakcji oraz wycieczek. 

I tutaj właśnie pojawia się moja prośba. Posiadam wykupioną domenę AktywniRodzice.pl oraz cał pomysł na stworzenie projektu. Wybrałem już osoby, które pomogą mi w tym przedsięwzięciu i stworzą wraz ze mną cały serwis, dlatego jedyne czego potrzebuje to Waszej pomocy w zebraniu funduszy na jego zrealizowanie. Dlaczego?

Wiem jak często szukając serwisów oraz przeszukując internet, ciężko było często znaleźć informacje na temat atrakcji, wydarzeń czy opisów pewnych miejsc, do których warto byłoby się udać wraz z dziećmi. Bardzo chciałbym to zmienić i pragnę stworzyć ogólnopolski serwis dla aktywnych rodziców, którzy będą mogli odnaleźć interesujące miejsca w swojej okolicy, ale również miejsca, do których warto się udać, by spędzić fajnie wolny czas na przykład w weekend. Chciałbym aby docelowo serwis zawierał również opisy miejsc, które leżą również poza granicami naszego kraju, ale są tak atrakcyjne oraz blisko położone, że można się do nich wybrać dosłownie za miedzę :) 

Chciałbym również stworzyć na łamach swojego serwisu bazę miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi - od placów zabaw po restauracje oraz inne miejsca, w których na przykład może swobodnie karmić swoje dziecko piersią świeżo upieczona mama oraz przewinąć pociechę w przystosowanym dla mamy z dzieckiem miejscu np. w restauracji hotelu czy innym miejscu. 

Pragnę również, aby AktywniRodzice.pl zawierał oferty różnych miejsc z dokładnym opisem cen, godzin otwarcia oraz opisów atrakcji, które oferuje szczególnie dla dzieci. 

Na co potrzebuję pieniądze? Oczywiście na uruchomienie tego serwisu, serwer i programistę, który stworzy dla mnie to cudo. Wszystko mam już przygotowane, ale jedyne czego brak to oczywiście funduszy. 

Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój pomysł i wspomożecie moją kampanię dla aktywnych rodziców i już wkrótce będziemy mogli się spotkać na AktywniRodzice.pl i pochwalić gdzie można się wybrać, co można zobaczyć oraz ocenić miejsca, w których byliście akurat ze swoimi dziećmi. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kowalski - awatar

Łukasz Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij