Łukasz Kowalski - awatar

Łukasz Kowalski

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Mam na imię Łukasz i jestem młodym, aktywnym rodzicem, który chciałby zaproponować Wam swój pomysł! 

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że bycie rodzicem to wspaniała przygoda i naprawdę duże wyzwanie. Często przekraczające pewne bariery. Razem z żoną wychowujemy dwie wspaniałe córki: Olę I Alę, które naprawdę posiadają niewyobrażalną ilość energii. Wraz z żoną również tworzymy duet, który poszukuje ciągłych atrakcji, nowych miejsc, do których moglibyśmyśmy pojechać z dziećmi, które moglibyśmy zwiedzić i opisać. 

Odkąd pojawiła się moja pierwsza córka prowadzę z mniejszym lub większym zapałem bloga osobistego Tata i Dziecko. Nie zawsze mam czas i nie zawsze znajdzie się sposobność do napisania czegoś od siebie, ale staram się to nadrabiać aktywnością oraz zapewnieniem moim dzieciom atrakcji oraz wycieczek. 

I tutaj właśnie pojawia się moja prośba. Posiadam wykupioną domenę AktywniRodzice.pl oraz cał pomysł na stworzenie projektu. Wybrałem już osoby, które pomogą mi w tym przedsięwzięciu i stworzą wraz ze mną cały serwis, dlatego jedyne czego potrzebuje to Waszej pomocy w zebraniu funduszy na jego zrealizowanie. Dlaczego?

Wiem jak często szukając serwisów oraz przeszukując internet, ciężko było często znaleźć informacje na temat atrakcji, wydarzeń czy opisów pewnych miejsc, do których warto byłoby się udać wraz z dziećmi. Bardzo chciałbym to zmienić i pragnę stworzyć ogólnopolski serwis dla aktywnych rodziców, którzy będą mogli odnaleźć interesujące miejsca w swojej okolicy, ale również miejsca, do których warto się udać, by spędzić fajnie wolny czas na przykład w weekend. Chciałbym aby docelowo serwis zawierał również opisy miejsc, które leżą również poza granicami naszego kraju, ale są tak atrakcyjne oraz blisko położone, że można się do nich wybrać dosłownie za miedzę :) 

Chciałbym również stworzyć na łamach swojego serwisu bazę miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi - od placów zabaw po restauracje oraz inne miejsca, w których na przykład może swobodnie karmić swoje dziecko piersią świeżo upieczona mama oraz przewinąć pociechę w przystosowanym dla mamy z dzieckiem miejscu np. w restauracji hotelu czy innym miejscu. 

Pragnę również, aby AktywniRodzice.pl zawierał oferty różnych miejsc z dokładnym opisem cen, godzin otwarcia oraz opisów atrakcji, które oferuje szczególnie dla dzieci. 

Na co potrzebuję pieniądze? Oczywiście na uruchomienie tego serwisu, serwer i programistę, który stworzy dla mnie to cudo. Wszystko mam już przygotowane, ale jedyne czego brak to oczywiście funduszy. 

Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój pomysł i wspomożecie moją kampanię dla aktywnych rodziców i już wkrótce będziemy mogli się spotkać na AktywniRodzice.pl i pochwalić gdzie można się wybrać, co można zobaczyć oraz ocenić miejsca, w których byliście akurat ze swoimi dziećmi. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Łukasz Kowalski - awatar

Łukasz Kowalski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij