Zbiórka BARY z guzem na szyi - zdjęcie główne

BARY z guzem na szyi

210 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

BARY jest jednym z podopiecznych schroniska w Krzesimowie. To dość duży, czarny psiak w wieku około 9 lat. Ma gęsty, dłuższy włos. Jakiś miesiąc temu podczas czesania znalazłam na jego szyi brzydki guzek w formie spłaszczonej brodawki. Miał wtedy średnicę może 4 cm. Wczoraj sprawdziłam tę narośl ponownie. Jest niestety znacznie większa, owalna i wypukła (w kształcie małego jajka). Na szczęście otorbiona i nie związana z tkanką podskórną. Niemniej jednak ze względu na to, że szybko rośnie, wymaga polnej interwencji chirurgicznej. Nie udało mi się zrobić aktualnego zdjęcia narośli (nie miałam z sobą telefonu). Bary jest już umówiony na zabieg w przyszłym tygodniu. Schronisko nie ma - niestety - funduszy na leczenie psiaków. Dlatego serdecznie proszę Państwa o pomoc dla Barego. Ten łagodny i nieśmiały psiak bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Oczywiście zamieścimy na stronie schroniska rozliczenie i ksero faktury za leczenie Barego.

Komentarze


 • Barbara - awatar

  Barbara

  18.10.18
  18.10.18

  Zdrowka kochany

  • Majka Gulanowska - awatar

   Majka Gulanowska - Organizator zbiórki

   19.10.18
   19.10.18

   Dzięki, Basiu. Jesteś niezawodna. Pozdrawiam.

210 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Barbara - awatar
Barbara
50
Zuzanna - awatar
Zuzanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara - awatar
Barbara
20
Ewka - awatar
Ewka
20
pszka - awatar
pszka
10
Ania - awatar
Ania
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij