Zbiórka BARY z guzem na szyi - zdjęcie główne

BARY z guzem na szyi

210 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

BARY jest jednym z podopiecznych schroniska w Krzesimowie. To dość duży, czarny psiak w wieku około 9 lat. Ma gęsty, dłuższy włos. Jakiś miesiąc temu podczas czesania znalazłam na jego szyi brzydki guzek w formie spłaszczonej brodawki. Miał wtedy średnicę może 4 cm. Wczoraj sprawdziłam tę narośl ponownie. Jest niestety znacznie większa, owalna i wypukła (w kształcie małego jajka). Na szczęście otorbiona i nie związana z tkanką podskórną. Niemniej jednak ze względu na to, że szybko rośnie, wymaga polnej interwencji chirurgicznej. Nie udało mi się zrobić aktualnego zdjęcia narośli (nie miałam z sobą telefonu). Bary jest już umówiony na zabieg w przyszłym tygodniu. Schronisko nie ma - niestety - funduszy na leczenie psiaków. Dlatego serdecznie proszę Państwa o pomoc dla Barego. Ten łagodny i nieśmiały psiak bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Oczywiście zamieścimy na stronie schroniska rozliczenie i ksero faktury za leczenie Barego.

Komentarze


 • Barbara - awatar

  Barbara

  18.10.2018
  18.10.2018

  Zdrowka kochany

  • Majka Gulanowska - awatar

   Majka Gulanowska - Organizator zbiórki

   19.10.2018
   19.10.2018

   Dzięki, Basiu. Jesteś niezawodna. Pozdrawiam.

210 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Barbara - awatar
Barbara
50
Zuzanna - awatar
Zuzanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara - awatar
Barbara
20
Ewka - awatar
Ewka
20
pszka - awatar
pszka
10
Ania - awatar
Ania
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij