Zbiórka Zakup sprzętu specjalistycz. - miniaturka zdjęcia

Zakup sprzętu specjalistycz.

Zbiórka Zakup sprzętu specjalistycz. - zdjęcie główne

Zakup sprzętu specjalistycz.

29 630 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 429 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Giżyńska - awatar

Ewelina Giżyńska

Organizator zbiórki


Moi Drodzy zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na zaopatrzenie ortopedyczne  miedzy innymi zakup wózka czy  pionizatora oraz sprzętu do rehabilitacji domowej. Większość z Was zna już historie naszego Alanka.Synek od roku zmaga się z powikłaniami pooperacyjnymi jakie wyrządziła mu podstępna choroba -nowotwór mózgu 😭choroba zabrała mu wszystko... szczęśliwe i beztroskie dotąd dzieciństwo.Zabrała Ci oddech, głos, uśmiech, Twoją sprawność fizyczną ,odebrała  całego Ciebie -wspaniałego ,sympatycznego ,idealnego Synka ...Twoim siostrą odebrała brata za którym tęsknią każdego dnia mocniej ,rozwaliła naszą rodzinę na milion kawałków . Zaledwie 8lat cieszyłeś się z normalności zdecydowanie za krótko...nie mogę oddać ci mojego życia aby Twoje wróciło do 100procentowej sprawności ale mogę jedynie prosić Was o pomoc finansową aby jak najlepiej udogodnić Ci i usprawnić  walkę o powrót do zdrowia . Bardzo proszę o wpłatę symbolicznej kwoty na rzecz mojego synka z góry za wszystko dziękuję Mama Alanka.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Giżyńska - awatar

  Ewelina Giżyńska

  28.11.20
  28.11.20

  Boje się jutra , żyje dniem , cieszę się chwilą .....już odliczamy dni 🥰

  Zdjęcie aktualizacji 58 877

Komentarze


 • Agnieszka Suchenek - awatar

  Agnieszka Suchenek

  19.01.21
  19.01.21

  Wygrana licytacja książka Wędliny z dziczyzny 42 zł

 • Aleksandra Ruszkowska - awatar

  Aleksandra Ruszkowska

  18.01.21
  18.01.21

  Zapłacone za grafiki i proszę o przekazanie do dalszej licytacji.Pozdrawiam

 • Robert Kosowski licytacja samolotu - awatar

  Robert Kosowski licytacja samolotu

  15.01.21
  15.01.21

  Zdrówka dla Alana .

 • Werka - awatar

  Werka

  15.01.21
  15.01.21

  ❤❤❤❤

 • Justyna Głąb - awatar

  Justyna Głąb

  15.01.21
  15.01.21

  Licytacja - zabawka kosa spalinowa

29 630 zł z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciło 429 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Giżyńska - awatar

Ewelina Giżyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 429

Ola-maskotki - awatar
Ola-maskotki
45
Monika Orszak - awatar
Monika Orszak
10
Magda R. - awatar
Magda R.
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Agnieszka K - awatar
Agnieszka K
35
Anna Szpadzińska - awatar
Anna Szpadzińska
15
Sebastian Pikus - awatar
Sebastian Pikus
70
Kasia Kuberska - awatar
Kasia Kuberska
35
Ewelina Kubiatowska - awatar
Ewelina Kubiatowska
10
Magdalena Sadowska - awatar
Magdalena Sadowska
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij