Zbiórka Autyzm - terapia Ali - zdjęcie główne

Autyzm - terapia Ali

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Strojek - awatar

Beata Strojek

Organizator zbiórki

Alicja dostała imię po dziewczynce z bajki. I taka właśnie jest - Alicja po drugiej stronie lustra. 

Zaczęliśmy się martwić gdy nasza córka miała 20 miesięcy i nadal nie mówiła, nie pokazywała palcem, nie reagowała na swoje imię, nie bawiła się zabawkami tylko układała wszystko w równe rządki. Szukaliśmy przyczyny i trzy dni po jej urodzinach zapadła diagnoza - autyzm dziecięcy.
Ala ma zaburzenia koncentracji, zaburzenia integracji sensorycznej, czucia głębokiego, zaburzenia mowy i przetwarzania słuchowego,wybiórczość jedzeniową, problemy z małą i dużą motoryką. Wymaga całodobowej opieki i nadzoru oraz terapi. Od stycznia 2020 będzie uczęszczać do prywatnego przedszkola terapeutycznego, niestety subwencjia z orzeczenia o kształceniu specjalnym nie pokrywa całości czesnego. Ponadto chcielibyśmy opłacić dodatkowe zajęcia, szczególnie logopedyczne, aby brak komunikacji nie doprowadził do agresji. Zajęcia indywidualne integracji sensorycznej pomogłyby Ali lepiej panować nad swoim ciałem, teraz ciągle się potyka, chodzi na palcach, obija się o ściany, kolanka ma całe w siniakach. 


Jest wciąż małą dziewczynką i mocno wierzę, że dzięki wczesnej terapi ma szansę na samodzielność i szczęście. Bedziemy bardzo wdzięczni za pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Strojek - awatar

  Beata Strojek

  24.11.2019
  24.11.2019

  Ala została zaliczona do osób niepełnosprawnych, ze względu na zaburzenia neurologiczne, afazje mowy i autyzm.

  Zdjęcie aktualizacji 40 285

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Strojek - awatar

Beata Strojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij