Zbiórka Kenijczyk zbiera na studia! - zdjęcie główne

Kenijczyk zbiera na studia!

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Kadłuczka - awatar

Mariusz Kadłuczka

Organizator zbiórki

Hej,

Nazywam się Mariusz, jakiś czas temu wróciłem z Kenii. Podczas wakacji poznałem Alfę, młodego Kenijczyka, który pracował w hotelu w którym przebywałem. Alfa jest bardzo dobrym człowiekiem, mężem i ojcem. W życiu nie ma lekko, ale nie poddaje się i walczy o lepszy byt dla swoich bliskich. Pracuje uczciwie, ale za bardzo marne wynagrodzenie. Jego największym marzeniem jest zostać lekarzem i nieść pomoc innym w swojej wiosce. Alfa z zarobionych pieniędzy już zaczął inwestować w swoją edukację, niestety musiał ją przerwać ze względu na chorobę swojej córeczki, wszystkie zaoszczędzone pieniądze musiał przeznaczyć na jej leczenie. Dlatego wpadliśmy wspólnie na pomysł założenia takiej zbiórki, zebrana kwota pozwoliłaby Alfie dokończyć studia, co prawda kwota jest niewielka, ale ja sam nie jestem obecnie w najlepszej sytuacji materialnej i nie jestem w stanie mu pomóc sam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mariusz Kadłuczka - awatar

  Mariusz Kadłuczka

  26.03.19
  26.03.19

  Alfa w pracy

  Zdjęcie aktualizacji 28 634

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Kadłuczka - awatar

Mariusz Kadłuczka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij