Zbiórka bezdomne zwierzęta - zdjęcie główne

bezdomne zwierzęta

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Wróblewska - awatar

Alicja Wróblewska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich Od lat przygarniam bezdomne zwierzęta niektóre do siebie do domu niektóre tylko Dokamrmiam Na dzień dzisiejszy mam 4koty Jutro jadę wysterylizowac bezdomną Kotkę ktòrą jest w ciąży cena zabiegu to 230 zł ale nie mogę zostawić ją bez pomocy .Zabrałam ją ze sobą ponieważ właściciele wypowiedzieli mi umowę najmu domu i musiałam się wyprowadzić do mieszkania i nie dam rady zaopiekować się kociakami. Jest też do wysterylizowana Edek Przygarnęłam go jakiś czas temu pogryzionego wychudzonego To też 150 złTam gdzie mieszkałam zostal czarny kotek którego dokarmiałam ale nie mogłam go już ze sobą zabrać Piszę i rozmawiam teł z różnymi organizacjami z p. Magdą z domu tymczasowego u Magdy z Ja płaczę sercem i innymi ale one też mają ograniczone środki z darowizn.Z zawodu jestem pielęgniarką.Biorę dużo dyzuròw ale wiek już nie pozwala pracować po 300 godzin  Dlatego postanowiłam poprosić o pomoc Może znajdą się jakieś zwierzoluby i mi pomogą pomagać zwierzakom Wszystko co robię to za swoje pieniądze Jak znalazłam potraconego psa też go zabrałam i jeździłam po pòl powiatu aż znalazłam weterynarza który zgodził się mu pomòc.Moze znajdzie się też tu osobą która przygarnie odemnie jakiegoś koteczka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Wróblewska - awatar

Alicja Wróblewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij