Zbiórka Udało się Dziękujemy - zdjęcie główne

Udało się Dziękujemy

6 600 zł  z 6 600 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Elwira Zając Brzezińska - awatar

Elwira Zając Brzezińska

Organizator zbiórki


Mamy czas do 12 lipca by zebrać środki na turnus rehabilitacyjny,który da  szansę Ali na kolejny etap terapii, którym  jest przeszczep komórek macierzystych.

Dziecko jest Cudem,

Jedynym,Wyjątkowym i Niezastąpionym


To była sobota,cudowny dzień moich urodzin, godzina 8.10 na świat przyszła prześliczna dziewczynka Alicja. Nie można było wymarzyć sobie lepszego prezentu urodzinowego.

Od tamtego dnia minęło już prawie 11 lat. Ala urodziła się jako zdrowe dziecko z 9 pkt.w skali Apgar. W piątym miesiącu jej życia została postawiona diagnoza;mózgowe porażenie dziecięce(MPD),wrodzona cytomegalia oraz małogłowie. Do tego wszystkiego w wieku 8 lat doszły napady padaczkowe, z którymi Ala zmaga się każdego dnia.

Rozpoczeliśmy  długą drogę i walkę o lepsze życie dla Ali,poprzez rehabilitację oraz inne zajęcia usprawniające córkę,aby w przyszłości mogła sama poruszać się oraz porozumiewać .Ponieważ ma z tym duży problem.

Ala od września rozpocznie naukę w klasie drugiej w szkole specjalnej, gdzie jest bardzo lubianą osóbką.Pomimo swojej choroby jest bardzo radosną i kontaktową dziewczynką.

W miarę swoich możliwości jeździmy na turnusy rehabilitacyjne, tam Ala ma zapewnione intensywne ćwiczenia.

Małymi kroczkami doszła do tego że w łuskach i z niewielką pomocą potrafi utrzymać pozycję stojącą.Niestety efekty są jeszcze zbyt małe i dlatego w najbliższym czasie czeka córkę operacja podcięcia ścięgien,aby zmniejszyć przykurcze w nóżkach. Nie jestem w stanie zapewnić stałej rehabiltacji ponieważ jest bardzo kosztowna. Alicja wymaga całodobowej opieki. Świadczenia ,które pobieram nie wystarczają na opłacenie wszystkich zajęć,a bez nich córeczka nie ma szans na samodzielność.

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.Turnus rehabilitacyjny to koszt 6-7 tysięcy,godzina zajęć terapeutycznych to 40-80 zł.Robimy co możemy, ale bez Państwa wsparcia finansowego nie damy rady.

Zbiórka

Alicja jest podopieczną Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą" dzieciom.pl/podopieczni/9496.

Dlatego środki, które zbierzemy z Waszą pomocą,będą przelewane na subkonto Ali w Fundacji.

Więcej informacji  na temat Ali na stronie www.facebook.com/alabrzezinska2007.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Elwira Zając Brzezińska - awatar

  Elwira Zając Brzezińska

  09.12.2018
  09.12.2018

  Witamy.Ala jest po pierwszym podaniu komórek macierzystych w styczniu kolejne. Aktualnie przebywamy na turnusie rehabilitacyjnym,który jest
  bardzo wskazany po każdym przeszczepie,aby ta terapia była bardziej
  skuteczna. Pozdrawiamy i prosimy o wsparcie koszt takiego turnusu to około 4 tyś. A potrzeba ich jeszcze cztery.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Przyjaciel - awatar

  Przyjaciel

  04.07.2018
  04.07.2018

  Zdrówka. Wierzę, że dasz radę.

  • Elwira Zając Brzezińska - awatar

   Elwira Zając Brzezińska - Organizator zbiórki

   04.07.2018
   04.07.2018

   Dziękujemy.

 • Piotr :-) - awatar

  Piotr :-)

  04.07.2018
  04.07.2018

  Powodzenia.

  • Elwira Zając Brzezińska - awatar

   Elwira Zając Brzezińska - Organizator zbiórki

   04.07.2018
   04.07.2018

   Dziękujemy za pomoc w zbiórce☺

 • Patryk - awatar

  Patryk

  03.07.2018
  03.07.2018

  Dużo zdrówka i radości! :)

  • Elwira Zając Brzezińska - awatar

   Elwira Zając Brzezińska - Organizator zbiórki

   03.07.2018
   03.07.2018

   Bardzo dziękujemy😊

6 600 zł  z 6 600 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Elwira Zając Brzezińska - awatar

Elwira Zając Brzezińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Bożena - awatar
Bożena
1 895
robert frydrysiak - awatar
robert frydrysiak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta Januszkiewicz - awatar
Aneta Januszkiewicz
50
Paweł - awatar
Paweł
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij