
Witam. Nazywam się Marcin, mam 35 lat, jestem osobą samotną i niestety ale przy Mojej obecnej sytuacji nie mogę sobie pozwolić na kredyt -nikt Mi nawet nie udzieli a jestem skonfiktowany z członkiem rodziny w którego mieszkaniu aktualnie przebywam. Mimo prób znalezienia dodatkowej pracy, trafiałem na nieuczciwe osoby i nazwę to ładnie, pieniążki się nie zgadzały. Marzę o własnym kącie do życia i jeżeli są tu życzliwi ludzie to proszę, każda złotówka przybliży Mnie do celu. Dziękuję z góry za każdą cegiełkę, każdą darowiznę i życzę wszystkiego dobrego :))
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!