Zbiórka Dzieci z Amatrice-wakacje w PL. - miniaturka zdjęcia

Dzieci z Amatrice-wakacje w PL.

Zbiórka Dzieci z Amatrice-wakacje w PL. - zdjęcie główne

Dzieci z Amatrice-wakacje w PL.

660 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Tomasz Chmura - awatar

Tomasz Chmura

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodziną kochającą Włochy. Zwiedzamy je od lat. W 2016 roku w lipcu odwiedziliśmy miejsca, których już nie ma. Z 24/25 sierpnia 2016 doszło do silnego trzęsienia ziemi i miasta runęły. Najbardziej dotkniętym miastem było Amatrice, gdzie zginęło 300 osób. Gdy dotarła do nas ta tragiczna wiadomość zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych, sprzętu sportowego i środków higieny osobistej dla dzieciaków z tego miasta. Akcja odniosła ogromny sukces - pojechała cała ciężarówka darów. Będąc w 2017r na wakacjach w miejscowości oddalonej o ok 180 km od Amatrice, dostaliśmy wiadomość od burmistrza miasta Pana Sergio Pirozzi, że chce z nami się spotkać. W czasie kurtuazyjnego, kilkunastominutowego spotkania, obiecaliśmy, że zabieramy garstkę dzieci z Amateice na wakacje do Polski w 2018r. Patronatem honorowym naszą akcję objął Prezydent Miasta Katowice, Pan Marcin Krupa.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem PROFISPORT organizujemy dzieciakom z Amatrice wakacje w Polsce, w Janowie Lubelskim 12 dniowy pobyt. Dzięki ludziom ogromnego serca i dobrej woli udało nam się zebrać pieniądze, zapewniające pobyt dzieciakom na obozie. Brakuje nam naprawdę niewiele. BRAKUJE NAM NA TRANSPORT DZIECIAKÓW Z ASCOLI PICENO DO KATOWIC I POWRÓT DO ASCOLI PICENO.

Wszystko o nas, naszym projekcie, wakacjach, Stowarzyszeniu ProfiSport jest tutaj: www.amatrice.pl

Bardzo prosimy o pomoc. Nie możemy zawieść tych dzieciaków, które straciły swoich rodziców, babcie i dziadków, a nie jedno z nich rodzeństwo.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Chmura - awatar

  Tomasz Chmura

  19.04.18
  19.04.18

  Amatrice jest miastem, do którego nie można wjeżdżać turystycznie i nie wolno robić zdjęć. My dostaliśmy zgodę burmistrza miasta, Pana Sergio Pirozzi na jedno i drugie, by pokazać Wam ogrom nieszczęścia, jakie dotknęło tych ludzi. Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia. https://drive.google.com/drive/folders/0BxnAAob474I2M0pFeEl0U3FtbUk?usp=sharing

  Zdjęcie aktualizacji 14 255

660 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Tomasz Chmura - awatar

Tomasz Chmura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Honorata Mroz - awatar
Honorata Mroz
50
Trynithy - awatar
Trynithy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
magda - awatar
magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa N - awatar
Ewa N
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij