Zbiórka Dzieci z Amatrice-wakacje w PL. - miniaturka zdjęcia

Dzieci z Amatrice-wakacje w PL. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzieci z Amatrice-wakacje w PL. - zdjęcie główne

Dzieci z Amatrice-wakacje w PL.

660 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Chmura - awatar

Tomasz Chmura

Organizator zbiórki

Jesteśmy rodziną kochającą Włochy. Zwiedzamy je od lat. W 2016 roku w lipcu odwiedziliśmy miejsca, których już nie ma. Z 24/25 sierpnia 2016 doszło do silnego trzęsienia ziemi i miasta runęły. Najbardziej dotkniętym miastem było Amatrice, gdzie zginęło 300 osób. Gdy dotarła do nas ta tragiczna wiadomość zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych, sprzętu sportowego i środków higieny osobistej dla dzieciaków z tego miasta. Akcja odniosła ogromny sukces - pojechała cała ciężarówka darów. Będąc w 2017r na wakacjach w miejscowości oddalonej o ok 180 km od Amatrice, dostaliśmy wiadomość od burmistrza miasta Pana Sergio Pirozzi, że chce z nami się spotkać. W czasie kurtuazyjnego, kilkunastominutowego spotkania, obiecaliśmy, że zabieramy garstkę dzieci z Amateice na wakacje do Polski w 2018r. Patronatem honorowym naszą akcję objął Prezydent Miasta Katowice, Pan Marcin Krupa.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem PROFISPORT organizujemy dzieciakom z Amatrice wakacje w Polsce, w Janowie Lubelskim 12 dniowy pobyt. Dzięki ludziom ogromnego serca i dobrej woli udało nam się zebrać pieniądze, zapewniające pobyt dzieciakom na obozie. Brakuje nam naprawdę niewiele. BRAKUJE NAM NA TRANSPORT DZIECIAKÓW Z ASCOLI PICENO DO KATOWIC I POWRÓT DO ASCOLI PICENO.

Wszystko o nas, naszym projekcie, wakacjach, Stowarzyszeniu ProfiSport jest tutaj: www.amatrice.pl

Bardzo prosimy o pomoc. Nie możemy zawieść tych dzieciaków, które straciły swoich rodziców, babcie i dziadków, a nie jedno z nich rodzeństwo.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Chmura - awatar

  Tomasz Chmura

  19.04.2018
  19.04.2018

  Amatrice jest miastem, do którego nie można wjeżdżać turystycznie i nie wolno robić zdjęć. My dostaliśmy zgodę burmistrza miasta, Pana Sergio Pirozzi na jedno i drugie, by pokazać Wam ogrom nieszczęścia, jakie dotknęło tych ludzi. Pod tym linkiem znajdziecie zdjęcia.
  https://drive.google.com/drive/folders/0BxnAAob474I2M0pFeEl0U3FtbUk?usp=sharing

  Zdjęcie aktualizacji 14 255

660 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Chmura - awatar

Tomasz Chmura

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Honorata Mroz - awatar
Honorata Mroz
50
Trynithy - awatar
Trynithy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
magda - awatar
magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa N - awatar
Ewa N
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij