Zbiórka Operacja Amelki - zdjęcie główne

Operacja Amelki

1 651 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elwira Djemmali - awatar

Elwira Djemmali

Organizator zbiórki

Witam, Amelka jest moją  siostrą  cioteczną ma 12 lat i bardzo dużo  już  w życiu  przeszła od urodzenia Amelka jest chora na zespół krótkiego jelita do tego porażenie mózgowe  połowicze teraz potrzebuje NASZEJ pomocy na operacje i rehabilitację  lewej nogi żeby  mogła  sprawniej się poruszać. Pokażmy  naszą  siłę  i pomagajmy liczy się  każda  złotówka dla Nas  to nie wiele a dla Niej  to sprawność w nogach i więcej  samodzielności. Jeśli  nie możesz  pomóc  finansowo prześlij  dalej to też  jest pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Danny - awatar

    Danny

    14.05.2018
    14.05.2018

    Wracaj prędko do zdrowia! 3mam kciuki powodzonka✌️

1 651 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elwira Djemmali - awatar

Elwira Djemmali

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kazimierz Radziszewski - awatar
Kazimierz Radziszewski
20
KatDol - awatar
KatDol
20
ania chylicka - awatar
ania chylicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka i Sławek - awatar
Agnieszka i Sławek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Damian Roman - awatar
Damian Roman
20
Sebastian - awatar
Sebastian
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij