Dariusz Cierpiał - awatar

Dariusz Cierpiał

Organizator zbiórki

Poznajcie 11-letnią Amelię, wokalistkę, skrzypaczkę, aranżerkę, laureatkę wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych, stypendystkę nagrody Prezydenta Miasta Częstochowa oraz Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej (CEA) za szczególne osiągnięcia muzyczne.

Amelia zaczęła śpiewać niedługo po tym jak zaczęła mówić. :) Jest niezwykle umuzykalniona, mając 6 lat podjęła naukę gry na skrzypcach, niedługo później również na pianinie. Obecnie tworzy własne, unikatowe aranżacje skrzypcowe do znanych piosenek, które wykonuje na festiwalach muzycznych, koncertach i różnego typu imprezach muzycznych gdzie jest zapraszana. Występowała też z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, jednak od roku myśli o aranżu do własnej piosenki i pierwszym, w pełni profesjonalnym clipie muzycznym, a to konto powstało dla niej, by z pomocą ludzi dobrej woli pomóc jej w realizacji tych marzeń.

Amelia poprzez serwisy społecznościowe poznała fantastycznych ludzi, doskonałych muzyków, którzy nie tylko jej dopingują, ale i bezinteresownie pomagają w tworzeniu wyjątkowych materiałów  muzycznych, tekstów i linii wokalnych. Jedyną barierę stanowią koszty związane z produkcją clipu, filmowaniem, montażem, odpowiednią charakteryzacją do zdjęć, kosztami dojazdów do miejsc kręcenia scen itd. Osoby działające w tej branży doskonale wiedzą jakie są widełki cenowe by stworzyć coś naprawdę godnego uwagi. Nie chcemy marnować świetnego materiału audio na amatorskie zabawy kamerą, celujemy wysoko by zrobić coś naprawdę wyjątowego i w czym każdy z Was może mieć swój udział. Dobrych audio tracków z których można zrobić clip Amelia ma już kilka, są to różne gatunki muzyczne. Te projekty będą realizowane po kolei, w zależności od tego jaki odzew przyniesie ta akcja.

Jeśli myślicie, że warto wspierać młodych, zdolnych artystów, jeśli uznacie że warto pomóc Amelii w realizacji jej muzycznych marzeń, to jesteście we właściwym miejscu. Posłuchajcie fragmentu ścieżki muzycznej, którą skomponował dla niej Thomas Swanson i do której powstaje już linia wokalna oraz tekst. Każda, nawet najmniejsza darowizna przybliży ją do upragnionego celu, wszystkim Amelia podziękuje w materiałach video na jej serwisach społecznościowych, a najbardziej chojnym darczyńcom zostaną złożone specjalne podziękowania na ekranie końcowym clipu.

Więcej o Amelii i jej osiągnięciach dowiecie się na Instagramie, Facebooku i YouTube, gdzie można znaleźć ją pod nazwą "ameliacierpial".


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Dariusz Cierpiał - awatar

  Dariusz Cierpiał

  02.09.18
  02.09.18

  Miło nam poinformować, od kilku dni dostępny jest nowy numer Amelii - "Nie boję się", w klimacie reggae, z muzyką którą napisał dla niej Marcin "Kasa" Dawidowski z zespołu AmperA! Pięknie dziękujemy! Kawałek można zakupić na najbardziej popularnych serwisach muzycznych, zapraszamy! Czekamy na dalsze wsparcie od Was, tym razem do muzyki Thomasa Swansona!

  Zdjęcie aktualności 19 193

Dariusz Cierpiał - awatar

Dariusz Cierpiał

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Tomasz - awatar
20
Tomasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Jarek W. - awatar
20
Jarek W.
Czesława - awatar
30
Czesława

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.