Zbiórka na badania genetyczne dla Amelki - miniaturka zdjęcia

na badania genetyczne dla Amelki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka na badania genetyczne dla Amelki - zdjęcie główne

na badania genetyczne dla Amelki

229 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Gajzler - awatar

Marzena Gajzler

Organizator zbiórki

Oto moja córeczka Amelka. Ma 6 lat .Nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie mówiła,  czy będzie zdrowa.  Nikt nie wie co jej jest.W poradni genetycznej wyczerpaliśmy już wszystkie badania które były refundowane  i nic. Nadal nic nie wiadomo . Profesorowie z genetyki mówią że napewno coś jej jest ale oni nie wiedzą co.Dalsze badania które "może by coś dały są już niestety płatne a niestety nie jestem w stanie za nie zapłacić.  Do tego zdiagnozowano u Amelci autym atypowy. Proszę  pomóżcie  mi dowiedzieć się co jest mojej córeczce  i jak mam ją leczyć.  Niczego tak bardzo nie pragnę jak usłyszeć od lekarzy że moja Amelcia będzie zdrowa, że tak jak inne dzieci będzie chodziła do szkoły  , będzie uczyła się pisać, czytać. Że usłyszę jak śpiewa swoim głośnikiem.  Że wkońcu zrozumiem co do mnie mówi. Wasze pieniążki które zdecydujecie sie wpłacić dla Amelki to jedyny ratunek żeby dokonać badań genetycznych i wiedzieć jak ją wyleczyć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
229 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marzena Gajzler - awatar

Marzena Gajzler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Kozłowska Iwona - awatar
Kozłowska Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Daniel - awatar
Daniel
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij