Zbiórka Pomóżmy Amelce - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Amelce

Zbiórka Pomóżmy Amelce - zdjęcie główne

Pomóżmy Amelce

73 141 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 785 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Lorent - awatar

Agnieszka Lorent

Organizator zbiórki

     Witamy. Jesteśmy rodzicami 10 letniej Amelki która zmaga się z chorobą nowotworową od 2015 roku. Dzień przed piątymi urodzinami u córki zdiagnozowano guza mózgu, po ciężkiej i długiej operacji i późniejszym badaniu histopatologicznym okazało się że jest to Medulloblastoma-GlV. Rozpoczęliśmy leczenie chemio i radioterapią na Oddziale Onkologii Dziecięcej,które trwało 1,5 roku. Po leczeniu Amelka była rehabilitowana i na krótko wróciła do szkoły. Okazało się że po kontrolnym rezonansie pojawiła się zmiana, tym razem w kręgosłupie. Amelka przeszła ponownie ciężką operację i ponowne leczenie chemio i radioterapią, które trwało rok. Po zakończonym leczeniu Amelka ponownie powróciła do szkoły i starała się normalnie żyć, a my razem z nią, jednak choroba nie dawała za wygraną i odezwała się po dziesięciu miesiącach. Tym razem guzy w kręgosłupie nie są operacyjne (został pobrany tylko wycinek do badania). W tej chwili przebywamy na oddziale Onkologii lecz tym razem leczenie nie będzie w pełni refundowane, nie jesteśmy w stanie  my ani lekarze dokładnie określić jaki będzie koszt leczenia. 

Przez pięć lat choroby Amelki nigdy nie prosiliśmy o pomoc gdyż sobie jakoś radziliśmy, lecz przez ten czas nasze finanse się wyczerpały. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc z Waszej strony. 

     Z góry z całego serca dziękujemy 

            Rodzice Amelki🙂

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.20
  06.09.20

  3Maj się :-)

 • Agnieszka Łomako - awatar

  Agnieszka Łomako

  08.08.20
  08.08.20

  Amelko będzie dobrze, zdrówka:-)

 • BARBARA PRZEBINDOWSKA - awatar

  BARBARA PRZEBINDOWSKA

  20.07.20
  20.07.20

  Walcz Aniele ❤

 • Gmina Darłowo #challenge - awatar

  Gmina Darłowo #challenge

  08.07.20
  08.07.20

  Amelko życzymy zdrówka i do zobaczenia :)

 • Ewa Ostrowska - awatar

  Ewa Ostrowska

  01.07.20
  01.07.20

  Zdrówka życzę. Trzymajcie się. Pozdrowionka

73 141 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 785 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Lorent - awatar

Agnieszka Lorent

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 785

Bogusław Władełek - awatar
Bogusław Władełek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof Płoski - awatar
Krzysztof Płoski
35
SYLWESTER - awatar
SYLWESTER
20
Marzena Linkiewicz - awatar
Marzena Linkiewicz
20
Robert Kowaluk Kołobrzeg - awatar
Robert Kowaluk Kołobrzeg
100
Żaneta Białek - awatar
Żaneta Białek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Ekonomiuk Kołobrzeg - awatar
Marcin Ekonomiuk Kołobrzeg
200
Mirosława - awatar
Mirosława
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij